Kategoriler
Formula1

Red Bull "Raikkonen Seçenek Değil"

Raikkonen’in Formula 1’den ayrıldığını açıklamasının ardından spekülasyonlar, Fin sürücünün 2011’de Red Bull’la geri döneceği yönündeydi.

Türkiye’de bu konu hakkında soruları cevaplayan Horner “Hayır. Kimi kendisini ralliye adadı ve oradaki çevreden keyif alıyor gibi görünüyor.”

“Mark’ın yaptıklarından memnınız, durum böyle olunca neden onu değiştirelim ki?” dedi.

Horner ayrıca Webber’le sadece 1 yıllık anlaşma imzalayabileceklerini söyledi. Horner “Açıkçası bir pilot 30’lu yaşların ortasına geldiğinde bir seferde tek yıllık anlaşma imzalamak mantıklı. O da bu durumdan memnun, bizim gibi.” dedi.

“Red Bull "Raikkonen Seçenek Değil"” için 0 yanıt

hakan ister köklü sağlam takım olsun ister olmasın Schumi geri dönüşünde nasıl başarılar yakalayamadıysa ve Schumi'yi görmek dahi taraftarlarını mutlu ediyosa benide aynı şekilde mutlu eder Kimi'yi F1'de görmek ama gelmeyecek.
RedBull, İstanbul'da Webber'in iyi bi performans göstermesi durumunda anlaşmayı imzalayacaktır ve Webber de ister bence Ferrari'ye geçmesi ihtimal dahilinde değil fazla ümitlenmesin beyefendi

Formula 1 de herşey günübirlik değişiyor,iki yarış önce Raikkonen gelecek yıl için seçenekken 2 yarış Webber başarılı oldu diye Raikkonen devre dışı oldu,bundan sonra Webberin kötü performans göstermesi durumunda Raikkonen gelecek sene için tekrar alternatiflerin en güçlüü olacaktır.

Maziye karıştı artık tüm ümitlerim
F1 Kimi'yi, Kimi'de F1'i kaybetmiştir arkadaşlar
benim Kimi taraftarı olarak artık hiçbir ümidim kalmamıştır.2 yıllık ayrılığı kabul etmez F1.Raikkonen bi daha F1'e dönmeyecektir dönmek istesede F1 onu kabul etmeyecektir.artık kabullendim imkansızı istemeyeceğim.

WRC'de iyi sezonlar geçirip hem F1 hemde WRC şampiyonu olarak tarihe yazdırmalı adını.artık tüm hayatını ve hedeflerini WRC'ye endekslemiştir bence.bu yolda başarılar yakalayabilmesini umuyorum

horner bırak bu işleri yahu… kimi redbull söylentileri çıktığında ve webber vettel'in arkasında sürünürken böyle konuşmuyodun. Redbull'da Ferrari'ye benzemeye başladı…

daha once de soyledim kimi yuzde 90 f1'e geri donmeyecek. o yuzde 10'luk ihtimalde ise red bull ile geri donmesini acikcasi pek istemem. icime sinmez. son 2 yildir cok basarililar ancak basarilarinin devamindan supheliyim (evet hala…)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir