Kategoriler
Formula1

"Massa-Ferrari Anlaşması Tamam"

Bir hafta öncesine kadar Felipe Massa’nın sezon sonunda anlaşmasının bitecek olduğu Ferrari ile devam etmeyeceği haberleri çıkıyordu ancak takımdan ve Massa’nın menajeri tarafından yapılan açıklamalarla bu söylentiler tam tersine döndü.

Globo TV’nin Sport bölümü başkanı olan Galvao “Felipe Massa hakkında iyi haberler duymak ister misiniz? Her şey yeni anlaşma yönünde.”

“Anlaşmada bir iki virgül eksik ancak imzaların kısa süre içerisinde atılması bekleniyor.” dedi.

“"Massa-Ferrari Anlaşması Tamam"” için 0 yanıt

O Domenicali Massa yı kurtarmak için ALonso yu arkasında tutuyor.

ben olsam massa'yı kapının önüne koyarım..

AARank, sana bu sözlerinle ilgili çok şey yazarım ama, millet o zaman beni alonso düşmanıymışım gibi sanır. o yüzden oyununa gelmeyeceğim. herkes seyrediyor yarışları, bahanelerine başka kılıf bulmalısın, ucuz kıvırmalar bunlar.

O Domenicali Massa yı kurtarmak için ALonso yu arkasında tutuyor.SOnrada taraftarları adama demediklerini bırakmaz.Ferrari taraftarı değilim ama bana bıraksalar Massa yı bir gün dahi tutmam ve Kubica yı anında getiririm.Massa yıda kapının önüne koyarım.
Araç yavaş deyip Martin i yerden yere vuran yok… peki; Domenicali yi neden yerden yere vuruyorsunuz.

massa çok büyük hata yaptı ya orada reno mersedes mclerin redbull gibi takımlar dururken 2006dan beri doğru düzgün mühendis bulamamış…1 sene uğraşmasına rağmen berbat bir araç çıkartmış ferrariyi neden terciğ eder anlamadım.ferrarinin bence arık sağlam bi ekip kurması lazım f10 tasarlamaya geçen sene başladı ama geldiğimiz nokaya bakarmısın tam 800 yarışa çıkıyoruz alt tarafı 7 yarışa çıkmış araçlarla 2 saniye fark var…ferrarinin yok plotmuş yok şuymuş tarzındaişlerle uğraşmaması lazım artık adam gibi bir mühendis ekibi kurmalı domalikalinin yerine adam gibi bir takım patronu transfer etmesi lazım…

daha önce seni 7 ceediyle aldı herhalde mercedes dimi kimikolik ahaha:) belli mi olur belki bulamaz.hakkında ayet mi var kardeşim düşünce ilgiçse ilginçtir traş yapmayın

Mercedes in pilot bulamama gibi bir sorunu olmaz.Zaten Can bruny de Mercedes taraftarı değil.McLaren taraftarları Mercedes taraftarı değildir.

ferrari anlaşması pek hoşuma gitmiyor ama, ne yapalım massa kalmak istiyorsa canı sağolsun..

yalnız, şuraya yazıyorum. önümüzdeki 2 yarış kanada ve valencia yarışları, massa'nın adeta patlama yapacağı yarışlar olacak. aracın berbat halde olmasına bakmaksızın, massa kendi becerisiyle bu 2 yarıştan çok parlak sonuçlar alacak. iki yarış da massa'nın sevdiği ve başarılı olduğu pistlerde. iki yarış da süper yumuşak lastiklerle geçecek. son istanbul yarışında sert lastik problemini çözmüştü çok şükür ama, süper yumuşak lastik olmasında yine de yarar var. iddia ediyorum önümüzdeki 2 yarış herkes massa'nın başarısını konuşacak inşallah.

massadan daha iyi pilotmu bulacaklar.istanbul ve monacoda daha iyi olduğunu gösterdi zaten…massa takım pilotu bencil değil…tıpkı lewisle jenson gibi…

Hayırlı uğurlu olsun.Erken öten bülbül arkadaşlarımızada güzel bir yanıt olucak bu.Belki araç iyi değil ama şu habere çok sevindim.Çok bilmiş arkadaşlarım yazsınlar yine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir