Kategoriler
Formula1

Verstapen: "Vettel Suçluydu"

38 yaşındaki Hollandalı, 2003’e kadar Formula 1’de 100’den fazla yarışa katılmış ve Michael Schumacher’in de takım arkadaşlarından birisi olmuştu.

Verstappen “Vettel’in hızı o an daha iyiydi ve hava koridorundaydı ancak hızlı bir şekilde sağa kayıp takım arkadaşına vurarak çok ciddi bir hata yaptı.”

“Tabiki Webber de liderliğini savundu ancak bu onun hakkıydı. Herkes kazanmak için yarışı ve o, düz gitmesi gereken Vettel’e fazlasıyla yer verdi.” dedi.

Verstappen ayrıca Webber’i suçlayan Red Bull patronlarını eleştirdi.

Verstappen “Belki biraz politika vardı ve bazılarının şampiyon olması için genç Alman’ı tercih etmesini anlayabilirim ancak Webber iyi iş çıkardı.”

“Artık bu kazanın geçmişte kalmasını sağlamak yönetime bağlı. Takım arkadaşlarının birlikte çalışması önemli ancak Webber’le Vettel’in yeteri kadar profesyonel olduklarını düşünüyorum.” dedi.

“Verstapen: "Vettel Suçluydu"” için 0 yanıt

arkadaşım @mahmut yorumunu gördüğüm için yazıyorum…inan gülmekten karnım ağırdı 😀
çok doğrusun :))))

Yarıstıgı donem cok fazla kaza yapan biri oldugundan verstappen'den daha iyi kimse anlayamaz kimin suclu oldugunu. adam kaza uzmanı.

"o, düz gitmesi gereken Vettel'e fazlasıyla yer verdi." fakat Vettel bununla yetinmeyip takım arkadaşını itip yarış çizgisine oturmayı denedi ama yemedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir