Kategoriler
Formula1

Kobayashi, Kanada İçin Sabırsızlanıyor

Kobayashi “Montreal’e sadece bir kez, 2008 yılında Toyota’nın yedek pilotu olarak gitmiştim. Açıkçası o zaman bile oradaki atmosfer çok güzeldi.”

“Bana biraz Melbourne’ü hatırlatıyor. Yarış haftası boyunca partiler düzenleniyor ve insanlar eğleniyorlar. ORadaki kalabalık önünde yarışmak için sabırsızlanıyorum.”

“Türkiye’deki güçlü yarışın ardından, şampiyonada bizim için daha güçlü bir periyodun başlangıcı olmasını umuyorum. Bunun gerçekleşmesi için sıkı çalışmayı sürdürmeliyiz.” dedi.

Pedro De la Rosa “Kanada’nın tekrar takvimde yer alması harika çünkü oradaki harika atmosfer nedeniyle herkes orada olmaktan ve yarışmaktan keyif alıyor.”

“Montreal pisti heyecanlı yarışlar sağlıyor ve geçişin en kolay olduğu pistlerden birisi. Daha önceki yarışlara göre daha az downforce gerektiren bir pist ve kendisine has karekteristiği olan pistlerden birisi.”

“Orada en son 2005 yılında cuma antrenmanlarında sürmüştüm. Benim için en eğlenceli yarışlardan birisi de 2001 Kanada yarışıydı. İlk 5 araçtan birisine sahiptim ve Mika Hakkinen ve diğer isimlerle mücadele ediyordum. Çk eğlenmiştik.”

“Burası frenler için en zorlayıcı yerlerden birisi ve motorlar için de zorlayıcı. Fiziksel olarak ise pilotlar için daha kolay bir yer.” dedi.

“Kobayashi, Kanada İçin Sabırsızlanıyor” için 0 yanıt

2007 Kanada GP'sini hatırlayın. Belki Sato abisinden taktikler almıştır 😀

Alonso bir kere daha Kanada'da bir Japona geçilirse harakiri yapar heralde 😛

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir