Kategoriler
Formula1

Senna: "Doğru Araçla Şampiyon Olabilirim"

Senna, iyi bir araç ve takımla şampiyon olabileceğini söyledi.

Senna “Bir şeyi açıklama ve homurdanma arasında iyi bir çizgi vardır. Çok zor ancak, doğru yerde, doğru takımda ve doğru araçla şampiyon olabilirim.” dedi.

Takım Patronu Colin Kolles da Yamamoto söylentilerini kabul etmedi ve daha fazla gelişim planladıklarını söyledi.

Sakon Yamamoto, Christian Klien ile birlikte HRT’nin yedek sürücülerinden ve geçtiğimiz yarış Türkiye’de cuma günkü ilk antrenman seansında Senna’nın yerine piste çıkmıştı.

 

“Senna: "Doğru Araçla Şampiyon Olabilirim"” için 0 yanıt

Bruno doğru söylüyor. Birçok F1 severi Schumi'yi neden eleştiriyor. Çünkü Schumi'de sorun yok sorun tamamen Mercedes GP'nin aracında. Bruno Senna 2008 de Honda testinde Button'a 0.3 saniye yanaşmıştı. Demek ki pilotun iyi olması ile aracın iyi olması eşit olmalı. İkisi birbirini bütünleyecek. HRT nin DALLARA ya yaptırdığı bu GP2 aracı yeni yeni Virgini ve Lotusu yakalamaya başladı. Bu araçla kimse şampiyon olamaz. Button geçen sene nasıl şampiyon oldu; kendi estetik sürüşüne ilk dönem en iyi araç olma özelliği eklenince… Bruno, Ayrton'un kaldığı yerden Şampiyonluklara devam edecektir.

madem pilotların önemi yok iyi araç sampiyon oluyorsa bundan sonra soruları araçlara sorsunlar onlar konussun. msnde otomatik sohbet adresleri gibi. :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir