Kategoriler
Formula1

Villeneuve: Formula 1 Pilotları Çenesini Kapatmalı

Jacques Villeneuve, Formula 1’i eleştiren pilotlara sert çıktı.

Formula 1 pilotları son zamanlarda Formula 1’in içerisinde bulunduğu durum konusunda eleştiriler yapmaya başladı ve bu durum hem övülüyor hem eleştiriliyor.

Eski F1 pilotuna göre pilotlar ‘çenesini kapatmalı’.

Villeneuve “Sürücülerin şikayetçi olması Formula 1 için korkunç bir durum”

“Bu onların sorunu değil. Onlar sadece çenesini kapatmalı. Gösterinin iyi ya da kötü olması onların sorunu değil”

“Sadece kendi işini yapmalılar. Bir sınıftaki öğrenciler eğitim hakkında kararlar alabilir mi? Hayır. Bu 20 kişilik bir grup. Bunlardan belki iki tanesini kenara alın, gerisi çenesini kapatmalı” dedi.

“Villeneuve: Formula 1 Pilotları Çenesini Kapatmalı” için 21 yanıt

Tamam pilotlar çenesini kapatsınlar, hatta kasklarını alıp gitsinler. Bakalım o zaman o arabaları kim sürecek? Hodri meydan Jacques bey!

Formula 1 pilotları çenesini kapatsın, sen ve Herbert gibi tiplere mi meydan kalsın?! Formula 1 in içinde olduğu bu durumdan 1. derecede etkilenen ve 1. derecede söz hakkına sahip olanlar aktif olarak yarışan pilotlardır, bundan daha doğal ne olabilir? Eğitim sistemi-öğrenci örneğini bu bağlamda çok saçma buluyorum, ikisi çok farklı konular, pilotların karar mecrası olmadıkları bir gerçek, ama bu durum fikirlerinin ciddiye alınmaması gerekti anlamına gelmez, ciddiye alsalar F1 bu halde olmazdı…

haklı. pilotlar sürekli seyir kalitesini düşürecek ama kendi konforunu sağlayacak şeyler istiyolar. ama ;

şu üslupla devam ettikçe bence ilk çenesini kapaması gereken pilot veya eski pilot net belli.

Aziz babasinin sayesinde bir yerlere gelebilmis bir insan olmasina karsin hala babasini utandiracak aciklamalar yapmaktan vazgecmiyor.

Gündem yaratma çabaları. Gündemde kalma çabaları. Arada bir kendini ön plana atma çabaları. Bu kadar basit olma diyeceğim de zaten öylesin.

Asıl sen çenene kapat. Ne cehalet kokan bir açıklama. Üstelik kendisi de bir emekli f1 pilotu. Yazıklar olsun. Eğer f1in şu halinden zevk alıyorsa zaten kendisini kaybetmişiz demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir