Kategoriler
Formula1

Hamilton ve Rosberg Yarışmakta Serbestler

Mercedes İspanya GP’sindeki kazaya rağmen sürücülerin yarışmalarını sınırlamayacaklarını açıkladı.

Toto Wolff: “2014’te Spa’yı atlattık ve bu takım için tamamen farklı bir durumdu.”

“Onların yarışabilmeleri yaklaşımını devam ettiriyoruz ve bunun olabileceği açıktı.”

“Ancak onları yarıştırmaya devam edeceğiz.”

“Bugün birkaç şanssız tesadüfün sonucunda takım olarak kaybettik.”

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

“Hamilton ve Rosberg Yarışmakta Serbestler” için 8 yanıt

Böyle bir şey olacağı beliydi,neden ve sebepleri çok açık ama Mercedes bu olay geliyorum demesine rağmen üstü kapalı yöntemler ile hep geçiştirdi geçen seneki Amerika gpden sonraki şapka skandalından sonra bir takım radikal kararlar almaları gerekirdi.Ancak öyle yada böyle birbiriyle yarışmaları gerek araç çok güçlü rekabet için en azından bu olmalı..

ferrarininde 5 sezon şampiyon olduğu sezonda sadece 2003 te rakipleri vardı rakipleride o sezonda aşırı arıza ile kaybettiler.mantık nasıl bir mantık.o zaman ferrari her 2 pilotunuda eşit şartlarda ben çok geriden başlayacağım 98-99-2000-2001-2002-2003-2004-2005 sezonlarında niye yarıştırmadı ?

Hocam ben ferrariyi desteklemiyorum ki ? Zaten bu konuda mercoyu sonuna kadar tebrik ediyorum. Ancak unutma ki ferrari 1. Olup hiç rekabet olmasa sıkıntı olmaz taraftarlarin cogu susar ama mercedeste susmaz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir