Kategoriler
Formula1

"Gelecek İçin Hayalim Pilotların Yarıştan Yarışa Araçlarını Değiştirmesi"

FIA Başkanı Max Mosley kurulun başkanı olarak 5. dönemi geçirip geçirmeme konusunda henüz kararını vermediğini söyledi.

Mosley bu göreve 1991’de geldi ve görevi 2009’da son buluyor. Ancak Mosley istenmesi halinde 5. senede kalabileceğini söyledi.

La Gazetta Della Sport’a konuşan Mosley "Bilmiyorum. Eğer insanlar kalmanızı isterlerse bunu aklınızın bir köşesinde tutmanız lazım." dedi.

Mosley ayrıca gelecekte yarıştan yarışa pilotların araçlarını değiştirdiği bir sistem istediğini söyledi.

Mosley "Benim gelecekte Formula 1 için hayalim pilotların yarıştan yarışa araçlarını değiştirmesi. Böylece kimin en güçlü olduğunu görürüz." dedi.

 

“"Gelecek İçin Hayalim Pilotların Yarıştan Yarışa Araçlarını Değiştirmesi"” için 0 yanıt

bu isteği uzun zamandır var gerçekten.2 sene önce f1 racing te kendiside demişti piotlar araç değiştirse iyi olur diye.ama o yazısında kendiside açıklıyodu zaten bu imkansız diye.sponsorlar için filan o pilot olayı çekilmez olur.o yüzden sdee bi hayal.

Alonso bir yarış Renault diğer yarış Super Aguri ondan sonraki yarış Ferrari mi sürsün yani? Yok artık 😀 Altlarına Opel Astra verelim herkesin Touring Car Championship olsun F1.

Senin kurduğun hayalede sanada f1 in canına okudun bide utanmadan hayalim var demezmi akıl hastanesine atmak lazım bunu ;pilotlar araç değiştireceğine göre sabit bir takıma bağlı kalmayacaklar peki yarışacak takımı nasıl bulacaksın ayrıca takım olmayınca pilot sözleşmelerinide fia kendi cebinden karşılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir