Kategoriler
Formula1

Massa Ferrari'nin Dayanıklılığına Güveniyor

Felipe Massa, Avustralya’da yaşanan motor sorunlarına rağmen takımının yüksek sıcaklıkta dayanıklılık bakımından sorun yaşamayacağına emin olduğunu söyledi.

Hem Massa hem Raikkonen Avustralya’da motor sorunu nedeniyle yarış dışı kalmıştı ve bazıları takımın yüksek sıcaklıkta motorlarında sorun yaşayabileceğini söylemişti.

Ancak Massa Ferrari’nin aynı dramayı tekrar yaşamayacağını söyledi ve sezonun kendileri için bu hafta başlayacağını söyledi.

Massa "Araçlara yeni motor konulacak ve kesinlikle 2 yarış gidecek bu motorlar. Motorları etkileyen sıcaklık değildi, hemen bulmamız gereken farklı şeyler soruna neden oldu."

"Malezya’dan itibaren yeni bir şampiyonaya başlayacağız. Şampiyona uzun, puanların çok önemli ancak her yarışta bir çok şey olabileceğini de biliyoruz." dedi.

Ferrari Avustralya’dan sonra Malezya için önlem almak amacıyla kullandıkları üniteleri incelemek için Maranello’ya geri gönderdi.

“Massa Ferrari'nin Dayanıklılığına Güveniyor” için 0 yanıt

Kaan orda bi karikatür boyutu söz kullandım. anlamadın sanırım. yüzdelerle bi alakası yok =) sadece gırgır boyutu. F1 in vazgeçilmez 2 takımı mclaren ve ferraridir.ben sadece bunu anlatmaya çalıştım.

uğur kardeş ferrari F1 den ayrılsa ne olurdu gibi düşünceler içi boş şeyler üstünde kafa yormaya değmez çünkü olmayacak şeyler bunlar. varsayım olarak bile kabul etmem. F1=ferrari demek ne kadar yanlış ise F1=McLaren demekte o kadar yanlıştır. bahsettiğin %50 olayı bile hatalı yaklaşım, BMW,Williams veya Renault taraftarı olan arkadaşlar var, bu mantık onlarında hoşuna gitmemiştir eminim, bu takımlara kaç verdin %0 mı?

Ferrari kabuk degiştirdi.Agır toplarını kaybetti,ve yeni yapılanma içine girdi.Bakalım Massa(Rai'ı onla kıyaslamıyorum)Ferroya çözüm olabilecekmi.

malezyada görücez bakalım sorunu gerçekten bulup çözebilmişler mi? umuyorum ki çözülsün çünkü kabus gibi geçen bir hafta sonu daha yaşamak istemiyorum açıkcası…

benim yorumuma dedin sanırım arkadaşım ama yaptığım yorumdan nasıl böyle şeylerden çıkardın anlamdım…çok ileri görüşlüsün tebrikler (!)

işte sorunlardan biri kendin sölemişin F1=ferrari mantığı, bize göre F1 çeşitliliktir, farklı markaların oluşturduğu güzelliktir, mozaiktir. size göre F1=ferraridir. tıpkı ülkemizde ismi lazım deil bir takımın birgün herkes şu takımı tutacak demesi gibi veya bilmemne cumhuriyeti demesi gibi faşizanca düşünceler bunlar.

malezya motorları daha çok zorlayan bir pist hatta pilotlarıda öyle sıcak ve yoğun nem…ferrari demekki daha sorunu bulamamış…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir