Kategoriler
Formula1

Hamilton Mclaren'in Geri Döneceğinden Emin

Lewis Hamilton bugün 5. sırada kalmasına rağmen takımının kendileri için pek iyi geçmeyen yarıştan tekrar yükselişe geçebileceğini söyledi.

Hamilton ilk pit stoplarda oldukça zaman kaybetti ve geriye düştü. Hamilton’a o sırada neler olduğunun sorulması üzerine espiriyle karşılık verdi ve "Bira içebilirdim." dedi.

"Mark fantastik şekilde iyi sürüyordu ancak biz zayıf pit stopa kadar 3.lük için güçlü görünüyorduk."

"Sorunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum, buna bakmalıyız. Ancak yeni bir lastik tabancasına ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum."

"Yarışın sonunda 4.lüğü almak için çok zorladım ve gerçekten o puanı istiyordum ve bunu başarabileceğime inanıyordum ancak Jarno mükemmel iş çıkardı."

"Elimden gelenin en iyisini yaptım ancak aynı zamanda suyum bitmişti. Şişe çalışmadı ve çok susamıştım."

"Bahreyn’de tekrar yükseleceğiz. Geçen sene orada hızlıydık ve yine hızlı olabilecek araca sahibiz." dedi.

“Hamilton Mclaren'in Geri Döneceğinden Emin” için 0 yanıt

Dünya üzerinde f1 de yarışıp tüm yarışlarını kazanan bir takım veya bir sürücü varmı veya tüm sezonu kazanan öyle olcaksa yarışmanın gayesi yok birinci belli ikinci kim mantığına döner olay bence önemli olan istikrar; yarışlar tamamlandığı sürece sorun yok pilot yarışları tamamlayabiliyorsa pilot istikrarlıdır takım her iki aracıylada finiş görebiliyorsa takım istikrarlıdır pilotlar puan alabiliyorsa bu daha iyi önemli olan kazanamadığınız yarışlarda yarışı nerede tamamladığınız örnek mclaren 2005 mp4-20

beyler onemli olan boyle yarışlardan puan çıkarabilmektir ferrari pilotları onu bile beceremiyoo.. raikkonen o saçma hızlı turları atarken motoru gümleseydii hepiniz burada olabilecekmiydiniz merak ediyorumm..:)

Ne komik! aynı başlığı geçen hafta Ferrari için kullanıyordunuz. İşte devran böyle bir haftada da dönebiliyor.

yine göreceksiniz ferrarinin arka kanadını. yada onu bile göremeyebilirsiniz bu haftasonu olduğu gibi.

nerde o ilk yarışta sırıtan hamilton merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir