Kategoriler
Formula1

Gascoyne, Hamilton'un Yarıştaki Hareketlerinden Memnun Değil

Force India Teknik Patronu Mike Gascoyne, Giancarlo Fisichella’nın Bahreyn yarışında Lewis Hmailton ile mücadelesinden oldukça keyif aldıklarını söyledi.

Ancak Gascoyne, Hamilton’un Fisichella’yı geçerken yaptığı hareketlerden bir şey anlamadığını da belirtti.

Gascoyne "Bunu neden yaptı bilmiyorum. Fisichella ona karşı pozisyon mücadelesi veriyordu bu yüzden onun direk geçmesi için izin vermesini bekleyemezdi."

"Bu davranış tamamen gereksizdi ve sonuç olarak onun önünde olmak güzeldi." dedi.

“Gascoyne, Hamilton'un Yarıştaki Hareketlerinden Memnun Değil” için 0 yanıt

Bende renklerini sevmiyorum hatta yarışdışı kalındığında acabamı diyorum fakat o yarışdışı kalmaları geride bıraktık inancındayım şimdi hamiltonun hırsıyla boğuşuyoruz :))

şener haklısın ama yarışı izlerken bir arac dısarı cıktıgında mclaren mi acaba diyorum.uzaktan herkes mclarene benzetiyodur heralde. önceden sadece kaska bakardık şimdi:S

ya belkide o pilota yönelik bi hareket değildir sadece geçtikten sonra yumruğunu sıktı el kol hareketi yapmadıki niye bu kadar büyütülüyor anlamıyorum Kiminin orta parmağını gösterdiği zaman bile bu kadar haber olmamıştı…Belki o anki psikolojiden dolayı önündekini geçince yapılmış bişi kim bilir..

Ben de Hamilton'ın hareketlerinden hoşlanmadım. Tamam aracı senden yavaş olabilir ama bu sana onu küçük görme hakkı vermez. Pozisyon mücadelesi yapıyorsunuz tabi ki zorlayabildiği kadar zorlayacak tur bindirmiyorsin ki orada. Yaptığı el kol hareketlerine anlam veremedim.

Taklitler asıllarını yüceltir ,bu cümleyi ferrarici arkadaşlar bolca kullanmışlardı Mclaren bence sende o açıdan bak salla ne yapalım adamlar öyle yapmışlar ;Erman YİĞİT senden de ricam aynı ortamı paylaşıyorsak sanalda olsa biraz seviyeli olman soytarı ne demektir açıklarmısın millet bu kelimeden sebep dava açıyor yeri geliyor insanlar gırtlak gırtlağa birbirine giriyor ölümle sonuçlanan hadiseler bile vuku buluyor

bende bu takımın neden mclarenin çin versiyonu gibi göründüklerini anlamıyorum.ilk halinize dönün o daha çirkindi ama mclarene benzemiyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir