Kategoriler
Formula1

Kimi, Bahreyn'de Kulaklarında Sorun Yaşamış

Son çıkan haberlere göre Kimi Raikkonen, Bahreyn yarış hafta sonunda kulaklarında sorun yaşadı.

Son dünya şampiyonu tüm hafta sonu takım arkadaşının gerisinde kalmıştı. Raikkonen setuplarında sorun yaşadığını bildirmişti ancak Bahreyn’in onun favori pistleri arasında olmadığıda bir gerçek.

Ancak Motorsport Aktuell, Raikkonen’in fiziksel olarakta zorluklar yaşadığını iddia etti. Kimi ayrıca bazı şanssızlıklarda yaşadı.

Derginin haberine göre Ferrari’nin pit stoplarda lolipop yerine kullandığı yeni ışıklı sistem Kimi Raikkonen’in ilk pit stopunda tam çalışmadı.

Ferrari’nin pit sırasında aracın ön bölümünde bulunan bu sistemde kırmızı ve yeşil ışık var. Yakıt pompasının araçtan çıkarılmasından sonra bu sistemde otomatik olarak yeşil yanıyor.

Raikkonen "Sistemde sorun vardı ve biraz uzun sürdü ancak pek bir şey değiştirmedi." dedi.

“Kimi, Bahreyn'de Kulaklarında Sorun Yaşamış” için 0 yanıt

tşk ederim kardeşim bana katıldığın için massa sonuna kadar hak etti senin raikonenin 2005-2006 da yırtındı niye geçemedi söylermisin alonso şu anda ferrari pilotu olsun kesin şampiyondu bunu unutmayın alonso

siz yanlış mı okuyonuz ya!hakan sen hiç yorum yapma bayıldığın alonsoyu görüozzz.yavaşsa setupları tuttaramaşıtr.malezyada ve avustralyada gördük kimi felipeden hep daha hızlı oldu.

O ışık bir bozuldu mu tüm strateji iflas eder. Lolipop adamın ayrı bir raconu ve güzelliği olduğunu düşünüyorum ayrıca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir