Kategoriler
Formula1

Hamilton Mclaren'in Risk Almasını İstemiş

Hamilton, takımın İspanya’da bazı güncellemelerle geldiğini ancak sistemlerin pek test edilememesi nedeniyle takımın bu parçaları kullanmamaya karar verdiğini söyledi.

Hamilton “Risk almak istemediler. Bunun nedeni güvenlik endişeleriydi.Bu sistemler olduğunda yarışı tamamlayıp tamamlayacağımızdan emin değildik. Ancak risk de budur.”

“Kazanabileceğimiz bir kaç salise daha vardı. Oldukça rekabetçi olabilirdik ve lastik korumasına yardımcı olurdu. Bu güncellemelerle piste çıkmamız için elimden geldiğinde zorladım.” dedi.

 

“Hamilton Mclaren'in Risk Almasını İstemiş” için 0 yanıt

yanlış hatırlamıyorsam 2010 monacoydu o yarış. Buttonda ilk turda yarış dışı kalmıştı mclaren için kötü bir yarışdı.

Acele edip hemen yorum yapmayın,birazdan düzeltme yapılacak ona yorum yaparsınız:))

2009 da (hangi yarış olduğunu tam olarak hatırlamıyorum) Yarışın başlarında araç yavaş olunca,hamilton telsizden İddalı poziyonda değiliz isterseniz garaja çekim,vites kutusu zarar görmesin gibi bir teklifte bulunmuştu,Cevap aynen şöyle,Martin:senin görevin arabayı sörmek o kunular bizim işimiz,sen sürmeye bak ,Biraz efendi insanlar birisini tersleyeceği zaman uygun bir dille lafı gediğine yapıştırı,martin gibi,

Bu güncellemeler nedir merak ettim doğrusu Kanada da güvenlik endişesi sebebiyle takım kullanmama kararı almıştı burdada aynı kararı almış artık her ne ise bu parçalar umarım Silverstone da sorunsuz şekilde çalışır gelişime ihtiyaç var özellikle arka tarafında aracın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir