Kategoriler
Formula1

Vettel Red Bull'da Çok Mutlu

Vettel “Olaya düzgün bir şekilde yaklaşalım. Yarış kazanmak kolay değil. Şampiyonluk kazanmak hangi takım olursa olsun daha da zor.” 

“Red Bull’da tamamiyle mutluyum. Tabi ki Ferrari ve Mercedes büyük efsaneler ancak şu anda efsane olmasına bakmıyorum.”

“Benim için önemli olan pistten gelip otelde aynaya baktığımda ‘Evet, işte bu benim ve gördüğümden memnunum’ diyebilmem.”

“Abu Dhabi’nin ardından artık kendime kanıtlayacak başka bir şeyim olmadığını biliyor olmam çok güzel.” dedi.

Vettel ayrıca gelecekteki takım arkadaşlarından da korkmadığını söyledi.

Vettel “Takım arkadaşımın kim olacağını düşünerek çok fazla zaman harcamıyorum. En iyisi olmak istiyorum bu yüzden hepsini aynı arabayla ya da başkasıyla yenmek zorundayım. Asla takımımdan takım arkadaşımın beim isteklerime göre seçilmesini istemem. Ancak 2. kokpitte oturan isimden 2 şey isterim: Dürüstlük ve saygı.” dedi.

 

“Vettel Red Bull'da Çok Mutlu” için 0 yanıt

Ancak 2. kokpitte oturan isimden 2 şey isterim: Dürüstlük ve saygı

sen değil miydin geçen yıl istanbul'da yarış dışı kaldıktan sonra el hareketleri yapan. önce kendin öyle davran sonra başkalarından bekle.

Peki geçen yıl macaristandan bu yana webbere ne oldu? Tam 15 yarıştır gridin en hızlı aracı olan rb yi kullanmasına rağmen kazanamayan webbere ne oldu acaba?12 yarışta 4 zafer kazanmış adama ne oldu da sonraki 15 yarıştır kazanamıyor.

Vettel bu ve bunun gibi soruların cevabına değindiği zaman samimiyeti ortaya çıkacaktır.

Ancak 2. kokpitte oturan isimden 2 şey isterim: Dürüstlük ve saygı.

''2.kokpitte oturan isim'' yerine takım arkadaşım veya diğer aracın sürücüsü şeklinde bir ibare kullansaydı dürüstlük ve saygıdan kastını anlayabilirdim.''2.kokpitte oturan isim''cümlesi anlayana herşeyi açıklıyor da buna bakarak konuya Alonsoyu dahil edenlere de ne demeli işte onu bilmiyorum.

sana kubica gibi takım arkadaşı lazım iyi uşaktır dürüst saygılı ama seni morartırmı bilemem Ne demiş ramiz dayı bilemem kardeş meyvayı soymadan içinden ne çıkacak bilemem…

sla takımımdan takım arkadaşımın beim isteklerime göre seçilmesini istemem. Ancak 2. kokpitte oturan isimden 2 şey isterim: Dürüstlük ve saygı." dedi.

Bu laf Alonso'ya ithaf olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir