Kategoriler
Formula1

Alonso: "Galibiyet Gelecek Ama Ne Zaman?"

Pirelli bugün yapmış olduğu açıklamada Silverstone’da yumuşak ve sert lastiklerin kullanılacağını açıkladı. Sert lastikler ise Ferrari’nin en zorlandığı lastik türü, bu nedenle İtalyan ekibin Silverstone’da zorlanması bekleniyor.

Alonso “Bu bizim için daha fazla mücadele demek. Lastikleri daha iyi kullanmak içni gerekli olan tüm lastik çalışmalarını yapmamız lazım.”

“Bununla birlikte lastik seçimi herkes için aynı ve lastiklerin bir takıma daha fazla uyup uymadığını tartışmanın bir anlamı yok. Takımlar her iki lastikten de en iyi performansı almak ve lastiklerin fazla dayanması için çalışmak zorunda.” dedi.

Son yarış Avrupa’yı 2. sırada tamamlayan Alonso, Ferrari’nin gelişiminden memnun olduğunu söyledi.

Alonso “İlerliyoruz, bunu son 3 yarıştan görebilirsiniz. Ancak Monaco, Montreal ve Valencia’da gördüğümüz gelişimi tamamiyle farklı tür pistlerde de göstermeliyiz. O pistler rakiplerimize daha fazla uyuyor.”

Silverstone’da çok fazla aerodinamik downforce gerekiyor. Biz de bu konuda gerideyiz. Bazı yeni parçalarımız olacak ancak şu anda farkı kapattığımızı söyleyemeyiz.”

“Gerçekçi olup bunun 2 aydan daha kısa sürede mümkün olamayacağını söylemeliyiz. Katalunya pistindeki farkı biraz kapattık. Aradaki fark muhtemelen son 3 yarışta gördüğümüzden daha fazlaydı.”

“Aracı geliştirme çalışmalarına devam etmek zorundayız ve galibiyetin geleceğinden eminim. Ne zaman mı? Buna kesin bir cevap verebileceğim kristal bir kürem yok.” dedi.

“Alonso: "Galibiyet Gelecek Ama Ne Zaman?"” için 0 yanıt

Alonso'm Daha çok beklersin sen.. Ferrari yaratıcılıktan uzak hep geriden geliyor.. Tabi Takım arkadaşın massayı kaza yaptırıp yarış kazanabilirsin 2008de singapurda olduğu gibi.. Ama önüne ya petrov çıkarsa :DDD

'''Nebuchadnezzar''

pardon bir an dellendim ister istemez afedersin sen bu mekanda çok takdir ettiğim insanlardan birisin.

Bu konuda kimsenin suçu yok bir kişinin suçu var .O kişi her ne kadar takımın ticari alanlarında oldukça başarılı anlaşmlar yapsa da takımın spora olan bağlılığı ve başarısı konusunda hata yapıyor.Alonso olmasın başka pilot olsun değişen ne olacak ki? Takımın sabretmesi şart ama Ferrari o 19 yıllık zafer bekleyişinde değil.Şu anda ismi zirvede.Her yeni başarısız gün herkesin inanılmaz baskı altına girmesi demek.Zaman her şeyin göstergesi olacak ama durum vahim gibi.

el nano arkadaşım.Eminim ki spa 2000 nikli kişinin yorumunu görmeseydin böyle tepki vermezdin.Yanılıyor muyum?.O kişinin amacına ulaşmasına yardımcı oluyorsun ve onu bu şekilde sevindiriyorsun.Bir özbek atasözü var: Pireye kızıp yorgan yakma.Seninkisi de bu hesap.O kişi birçok kez Alonso resminin altına bu tarz yorumlar yapmıştır.Amacı ortalığı karıştırıp birilerini site yönetimine karşı kışkırtmak ve yerine göre hakaret ettirip emek verenlerin kalbini kırdırmaktır.Bu oyunlara gelmeyin ve yorumlarınız kontrole maruz kalmasın.

Resimde dalga geçilecek bir durum görmüyorum ben, gayet de güzel ve anlamlı bir resim, efsane Senna'nın da bu tür fotoğraflarını çok gördüm, 1,5 saat pistte verdiği mücadeleyi ve verdiği emeği anlatan bir kare ve helal olsun denmeli bence..

adam senle yaşıt bundy.

adam neleri başarmış ya SEN?

fanatizminde bu kadarı.

not :Alonso 29 lewis 26 yasında.

tüm saygı ve sevgimle site yönetimine sesleniyorum başlıkla bu resmi nasıl bir anlam bütünlüğüne koyabiliyorsunuz

BARİ AĞLARKEN BİR RESMİNİ KOYSAYDINIZ GÜZEL OLUR HERKES MUTLU OLURDU.

insanlarla kafamı buluyorsunuz daha pozitif ve hoş resimler neden konulmuyor bu tarz bir yaklaşım neden

ego tatminimi

lütfen biraz adil olun ve her pilota eşit yaklaşın bu durum hiç hoş değil..

ayrıca arşiv dünyasıda çok hoşnut bakıyorum

ben görürüm sizin kavruğun bir falso resmini bu anlamda duygularımız karşılık bulacak.

Büyük ihtimalle Valencia'nın tam tersi olacak Mclaren ve Ferrari arasından. 50 sn sonra gelen Ferrari olabilir bu yarışta.

Ama izlediğimiz her yarış farklı dengeler ortaya çıkarıyor ve kural değişiklikleriyle birlikte durumun ne olacağını tahmin edebilmek oldukça zor görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir