Kategoriler
Formula1

Britanya'da HRT'de Karthikeyan'ın Yerine Ricciardo Yarışacak

Uzun bir süreden beri adı Toro Rosso ile anılan Red Bull destekli sürücü, son haberlere göre HRT ile ilk yarışına çıkma şansını elde edecek.

Ricciardo, bu sene başında ve testlerde gösterdiği performanslarla dikkatleri üzerine çekmiş ve sürekli olarak Toro Rosso’da yarışacağı yönünde spekülasyonların parçası olmuştu.

Ancak Toro Rosso pilotlarının son yarışlarda performanslarını yükseltmesi sonucu Red Bull farklı bir strateji uygulayarak Avustralyalı sürücüsünü farklı bir takımda yarış içerisinde görmek istedi.

Ricciardo’nun Karthikeyan’ın kendi evinde yarışacağı Hindistan GP haricinde sezonun geri kalanında HRT’de yarışması bekleniyor.

Ricciardo’nun sezonun geri kalanında göstereceği performansla seneye Toro Rosso’da ve hatta Red Bull’da yer alabileceği düşünülüyor.

HRT henüz konu hakkında açıklama yapmadı.

 

“Britanya'da HRT'de Karthikeyan'ın Yerine Ricciardo Yarışacak” için 0 yanıt

inanamıyorum ya ricciardo gibi bir yetenek böyle mi harcanır!gitsin toro rosso kovsun buemi'yi ne de olsa toro rosso çekinmez.neyse vettel'de o zamanların kötü takımlarında toro rosso'da başlamıştı.(bmw sauber'i saymıyorum onlar iidi)

aynen haklısın.bu 3 takımı gp2ye göndersinler.belki orda bişyler yaparlar.bnların farkı kapatmasını beklersek ohoooo …

bu hrt nası bi takımdır ya geçen yıl 4 pilotla yarişmişlardı bu yıl 3oldu yakında luizziyi de şuutlar bunlar ki karthikeyena arada geçilmiştiki bu yeterince rezil bişi
hrt sponsorluk anlaşmalarını nası yapıyo o da ayrı bi muamma karthikeyan sponsor getirecek diye takıma alınmamişmıydı ee şimdide başka pilot getirmek noluyo onun yerine anlaşma direk ipal olmuyo mu anlamıyorum bu takımı
virgin ve hrt anlaşmaları biter bitmez şutlanmalılar f1 den 20 kişi gayet iyi fazlası niyeki hem bu kadar dayanıklılık artmişken puan alma ve ek gelir gibi bi şansları da cok az ilginç tabi

"Ricciardo'nun sezonun geri kalanında göstereceği performansla seneye Toro Rosso'da ve hatta Red Bull'da yer alabileceği düşünülüyor."

gösterecegi performans ? podyum mu bekliyorlar ? yoksa liuzziyi geçmesi başarı mı sayılacak 😀

diger koltukta liuzzi vardı dmi 😀 hiç hatırlamıyorum 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir