Kategoriler
Formula1

Whitmarsh: "Hamilton'un Red Bull Ziyareti Yanlış Değerlendirildi"

Her iki tarafça sadece bir sosyal ziyaret olarak nitelenen görüşme, Lewis Hamilton’un Red Bull’a geçme ihtimalini gündeme taşımıştı.

Daily Mail’e konuşan Whitmarsh: “Lewis tarafından yanlış değerlendirildi. Çünkü bu, saldırı fırsatı tanıdı. Lewis adına üzgünüm. Çünkü bu konularda benden bile daha hassas olduğunu biliyorum.”

“Ben de Christian’ı (Horner) görmeye gittim. (Ama) gelecek sene Red Bull’a katılacağımı düşünmüyorum.”

26 yaşındaki McLaren pilotunun hassasiyeti, kendisi hakkında yorum yapan eski pilotlara karşı da ortaya çıktı. Hamilton, gelen eleştirilere sert tepki gösterdi.

“Whitmarsh: "Hamilton'un Red Bull Ziyareti Yanlış Değerlendirildi"” için 0 yanıt

Bütün F1 camiası kafayı acayip şekilde Lewis'e takmış durumda.

Ama bu durumun gölgelediği birşey var o da Whitmarsh'ın harika bir başkan olma yolunda olduğu.

Sene başındaki kaosu idare edişi, şampiyonluğa ölesiye aç " 10 F1 pilotu toplam egosuna sahip Lewis'i" yönetebilitesi…

The Ron bizi bıraktı ama emin ellerde olmamızı da sağlamış.

Teşekkürler Patron.

🙂

kapımın önünü kirletme diyorum, git hangi parkta oynuyorsan oyna. durduk yere adımı ağzına alma, dediğim gibi bir destur al izin verirsem en azından paylaşımlarıma alıntı yapabilirsin.

bak yine destursuz adımı ağzına aldın, kaç kere diyorum önce bir besmele çek diye.

hem öyle deme, kısıtlı kapasiteye sahip olan insanları ezmek belli bir noktada gerekli ki pislikler temizlensin. hem o kısıtlı insanların da bu durumun farkına varıp kendinlerini toparlamalarına vesile oluruz belki.

hayır işiyle ilgileniyorum anlayacağın 🙂 yine de bir daha adımı ağzına alacaksan bir sebep gösterde bilelim.

Kimse dusunmez zira Redbull Whitmarsh`i birakin pilotlugu personel muduru olarak bile transfer etmez, komik bir savunma olmus 🙂

Martinin ömrü hamiltonun batırdıklarını temizlemekle geçecek.Her hamilton demeci ve davranışı sonucu martinin mikrofon karşısına geçip de durumu kurtarmaya çalışmasına alıştık artık. Hamiltonun patronu olmak çok zor olsa gerek.

bu sallanma mevzusu ne ya çocuk musun arkadaşım sen ? ne yani mclaren haberlerinin altına sallanıyo falan yazıp mutlu oluyonursa bizde bilelim de bizde bazen bunu yapıp mutlu olaım diyorum.sitede pek yorum yazan biri değilim ama site yönetimi bu arkadaşa bi uyarı çekmeli bence.durup dururken her habeirn altına tahrik edici mesaj yazmaya gerek yok.umarım bu mesajı yayınlarsınız, dışarıdan biri görse bu siteyi böyle bir daha bakmaz.bizim daha çok taraftar çekmemiz lazımken çocukluklarla uğraşmayalım lütfen.iyi günler

Bu takımdan Prost, Lauda, Senna ve daha niceleri gitmiş. Mika ve Kimi de gitti. Elbet Lewis de gidecek. Onca büyük pilotun geçip gittiği McLaren hala 'McLaren' olarak kalabilmiş. Demem o ki, Lewis'in gitmesi bizi korkutur ne de sallar. Yapacağı tek etki, harika bir yarış pilotunu kaybetmenin verdiği üzüntü olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir