Kategoriler
Formula1

Alonso, Red Bull'a Baskı Kurmayı Planlıyor

Yine Red Bull’a en yakın takım görünümündeki Ferrari’de Alonso, önündeki pilotlara baskı kurup iyi sonuç almayı planlıyor

Alonso: “Çok mutluyum. Pole pozisyonu ile aradaki fark göz önüne alındığında sanırım senenin en iyi sıralamasıydı. Son bir iki yarışta aşağı yukarı  1- 0,7 saniye gerideydik”

“Burada, karakter olarak normalde bizim lehimize olmayan Silverstone’de, pole derecesine 0,1 saniye yakın olmak bizim için iyi bir şey. Burada getirdiğimiz bütün parçalar iyi çalışıyor. Sıralamadan memnunuz ama asıl iş, puanların verildiği yarın”

“Umarım yarışta yine iyi bir performans gösterir, bu adamlara yakın olur, baskı kurar ve sonunda podyuma çıkarız”

“Alonso, Red Bull'a Baskı Kurmayı Planlıyor” için 0 yanıt

Bir de sana cevap vereyim bari.Alonso Hamilton gibi 10.sırada kalsaydı ve 2 saniye yavaş olsaydı emin ol böyle konuşmazdı.En azından hamilton gibi aptallıklar yapınca başkalarına laf atmıyor okey ?

ahahahaha zuhahhahaa teenager mode on…..

I've got two tickets to Iron Maiden baby
Come with me Friday, don't say maybe
I'm just a teenage dirtbag baby like you……..hu hu hu huuuuuuuuuuu huhu…..

Baskı uygulamayacağızmı deseydi?Adam 10.sıradan kalkmıyorki.Baskı uygulayacak tabiki…..

yarında yağmur olabilir, yine sc arkasından başlar bu finger baby bu kadar ballı iken, aslında ham ile aynı çizgide başlamasını isterdim, nede olsa bu adamın bitirdiği her yarış kar bundan sonra, ancak ham a yakın olursa pert olma ihtimali oldukça fazla olur…

Alonso İkinci kez fingerin bir sıra arkasından start alıyor.İlkinde kanadada yağmur ve sc arkasında start sayesinde finger kurtulmuştu.Bakalım şimdi nasıl kurtulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir