Kategoriler
Formula1

Hulkenberg: "Takımda Etkilemem Gerekenler Var"

Hulkenberg şu anda takımda Cuma çalışmalarına katılıyor. Yetenekleri nedeniyle padokta hâlâ göz önünde tutulan Alman pilot, gelecek sene yarışmak istiyor.

Forca India’da yarış pilotları Adrian Sutil ve Paul di Resta ama Hulkenberg, Cuma çalışmalarında takımı etkilemek ve koltuğu kapmak istiyor.

2012 şansı sorulan Hulkenberg: “Bilmek zor. Daha sezonun 9. yarışı, yani ortasındayız. Burada Vijay (Mallya) ve kilit isimleri etkileyip onları ikna etmek için sıkı bir şekilde çalışıyorum” Bana göre karara daha yaklaşmadık, daha çok zaman var”

Başka seçenekleri gözden geçirip geçirmediği sorusuna Hulkenberg: “Dürüst olmak gerekirse bu takımda kalıp gelecek sene onlar adına yarışmak istiyorum. Ama yapacak bir şey yoksa, açıkçası bir B planı yapmam gerek”

Hulkenber ayrıca Cuma antrenmanlarında çalışarak, Formula 1’den kopmadığını belirtti.

 

“Hulkenberg: "Takımda Etkilemem Gerekenler Var"” için 0 yanıt

ben nico'ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum.sutil 2009 daki sutil değil.keşke sutil'in yerine gelse.umarım hak ettiğin koltuğa oturacaksın…

Raikkonen'i Ferrari'nin bırakması(ya da her ne diyorsanız) ve Hulkenberg'i Williams'ın bırakması . İkisi de çok kötü karar .

Hulk icin Williams zor gorunuyor, Maldonado`nun da formu fena degil, o yuzden sponsoru iyi olan bir pilotu gonderemez Williams.. Ama Rubens`in yerine dedigin gibi Webber gelebilir 🙂 Sutil`in basi derde girseydi o zaman sans Hulkenberg`e gulecekti ama oda olmadi, bakalim ne olacak bu cocuk, iyi pilot bence de..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir