Kategoriler
Formula1

Kubica: "Geri Döndüğümde Eskisi Gibi Olacağım"

Polonyalı pilot bazı taraftar sorularına yanıt verdi ve bu cevaplarda, iyileşmesinin olumlu yönde olduğunu ve yardımsız yürüyebildiğini söyledi.

Kubica: “Fiziksel olarak hâlâ biraz zayıflığım var ama genel durumum oldukça iyi. Kilom, normal seviyeye geri döndü ve birkaç haftadır yardımsız yürüyebiliyorum. Her şeyi hesaba katarsak kendimi oldukça iyi hissediyorum”

“İşlerin ilerleyişinden tatminim. Gelişimim beklentiler yönünde ve şansıma, iyileşme sürecini etkileyecek herhangi bir enfeksiyon oluşmadı”

Sezon sonu Brezilya GP’de Renault koltuğuna oturacağı öne sürülen Kubica, ne zaman bir F1 aracı kullanacak duruma geleceğini söylemek için hâlâ erken olduğunu belirtti.

Kubica: “Dönüşümün zamanlaması konusunda daha net bir manzara için hâlâ erken ama önemli olan, nihai sonuç, (geçici dönüş için) acele etmek değil”

Böylesi olayların ardından, hem de motor sporlarının zirvesinde geri dönüş oldukça zor. En son Felipe Massa, 2009’da Macaristan’da yaralanmasının ardından uzun süre pistlere dönemedi; döndükten sonra da eskisi gibi olmadığı söyleniyor.

Ama Kubica, geri döndüğünde eskisi gibi olacağına inanıyor.

Kubica: “Kaza ile ilgili bir şey hatırlamıyorum. Sadece sonuçların farkındayım. Bu yüzden bana hiç olmamış gibi geliyor.”

“Aslında (bir etkisi olması için) bir neden göremiyorum. Çünkü geri döndüğümde tam olarak eskisi gibi olacağım”

“Kubica: "Geri Döndüğümde Eskisi Gibi Olacağım"” için 0 yanıt

inşallah dönersin robert.inşallah eskisi gibi olursun.ama ben renault'un hata yapıp nick'i göndermesini istemiyorum.bmw deki gibi ikisi yarışırsa çok daha güzel olur.sadece sponsor için vitali'nin tutulması hiç iyi değil.

Renaultun Lide Pilota İhtiyacı Var..Heidfeld İyi Bir Pilot Bütün Yarışlardan Nerdeyse Puan Aldı…Kubica İle Olursa Puan Durumunda Renaultu Üstlere Taşıyabilir..Petrovda Kötü Değil..Bilemiyorum Zor Bir Seçim..

Tam olarak kendini iyi hissettiği zaman geri dönecek eskisi gibi olacağım dediğine göre.
Geri dönüşü umarım iyi bir araçla olur Kubica'nın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir