Kategoriler
Formula1

Hamilton: "Sadece Pilotlar Değil, Takımlar Şampiyonluğu da Var"

McLaren pilotu, lider Vettel’in 100 puan gerisinde ve şansı zayıf olsa da tamamen pes etmediğini belirtti.

Bir sponsor etkinliğinde SID haber ajansına konuşan Hamilton: “Şampiyonluğu kazanma şansı çok küçük ama imkânsız değil”

“Küçük bir şans olduğu sürece elinizden geldiği kadar fazla baskı kurmanız gerek. Gelecek 5 yarışı kazanırsak potaya gireriz.”

İngiliz pilot ayrıca sadece pilotlar şampiyonasının değil, takımlar kupasının da önemli olduğunu, şu anda bunu başarmanın daha mümkün kabul edilebileceğini ifade etti.

Hamilton: “Ayrıca takımlar (şampiyonluğu) da var. Sadece pilotlar yok,  takımlar da var”

“Hamilton: "Sadece Pilotlar Değil, Takımlar Şampiyonluğu da Var"” için 0 yanıt

Foto İstanbulpark'tan
Hamilton, Martin ve Neale'den aldığı talimatlar gereği nerde ve nasıl konuşacağını öğrenmeye başlamış.Ayrıca sponsor etkinliğine de katılmış.
Geçen yıl bir dönem klasmanda 5.sırada bulunan Alonso'nun şampiyonluk ile ilgili iyimser görüşlerine birçok kişi itiraz etmiş ve gülüp geçmişti.Şimdi benzer konuşmaları diğer pilotlar da yapıyor.

o görduğun araç 2009 aracı 2010 yılında da mı Hamılton 1 numaralı araç kullanıyordu.Ayrıca burun kısmına ilk baktığınız an anlıyorsunuz 2009 aracı olduğunu

hamilton pilotlar bile zorken sen nasıl takımlar şampiyonluğu diyorsun vetteli geçtim webber bile puan olarak herkesten iyi vettel hariç

Adamımsın Lewis!

Rekabetçi konuma geri döner denmez takımlar için RB çok zorluk çekicektir bence. Nurburgring de bunun başlangıcı olur inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir