Kategoriler
Formula1

Schumacher: "Aracı Sürekli Geliştiriyoruz"

Kendi adının verildiği virajda ilk defa çalışan Schumacher ve takım arkadaşı Rosberg, hafta sonu için olumlu konuştu.

Schumacher: “Bugün ortaya koyduğumuz işten gayet memnunum. İyi yönde ilerliyoruz. Devamlı olarak aracı geliştiriyoruz ve böyle günler bu ilerlemeye yardımcı oluyor. Hafta sonu için gerçek resmi görmesi zor. Bununla birlikte diğerlerinin yakıt yüklerini bilmiyoruz. Verilerimize dikkatlice bakmalıyız. Burada Formula 1 aracıyla ismimin olduğu virajda sürmek gerçekten güzel bir duygu. Bu virajın açılışını yaptığımızda böyle bir şeyi kesinlikle hayal etmemiştim”

Takım arkadaşı Rosberg yeni parçalardan memnun ama yine de temkinli tutum sergiliyor.

Rosberg: “Genel olarak bugünkü çalışmalardan ve gelişimden memnunum. Yeni parçalar kuru zeminde oldukça iyi çalışıyor gibi görünüyor. Bunun yanında Cuma günleri nerede olduğunuzu ve diğerlerinin neler yaptığını tam olarak bilemezsiniz”

“Schumacher: "Aracı Sürekli Geliştiriyoruz"” için 0 yanıt

Schumacher'in, kullandığı aracın kanatlarına zarar verdiğini, hatta ve hatta çelikten yapıldığı taktirde iyi bir derece yapacağını söyleyen sözüm ona bazı kendini bilmezlerin ortaya çıkmasını sağlayan açıklama.

Kimsiniz, nesiniz, kimi savunursunuz bilmiyorum ama (gerçi nickinden kimi tuttuğu belli, takımının şu anki durumundan dolayı hezeyanlarına vermek gerekir yazdığı yorumları) tuttuğunuz takım yada takımın pilotlarına bakmadan kimi neyle suçluyorsunuz? O pistte hatasız olan pilot var mı?

Hayır illa birilerine laf vurup dalga geçecekseniz sizin için internet aleminde sayısız site mevcut. Yok ben bunu illa burada yapacağım diyorsanız ;

Bknz: (2007 Kanada GP), (2011 Kanada GP), (2010 Hockenheim GP), (2010 Suzuka GP)

Kısa hatırlatmalardan sonra;

Son söz ; kafan çok güzelmiş canım, güle güle kullan.

evet haklısın,
bakalım yarınki sıralamalarda ve pazar günkü yarışta kullanabileceklermi yeni ön kanadı.

2,5 yıldır ilk kez yeni bir ön kanat gördük nihayet. (Barcelona testlerinin son gününde kullanılan yeni kanat var bu yarışta)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir