Kategoriler
Formula1

Sutil: "Evimdeki Yarışa 8. Başlamak Harika"

Bu sezon şimdiye kadar 2. kez son 10’a kalabilen Alman pilot, araç içinde kendine güvendiğini ve son iki seanstaki turlarının mükemmel olduğunu söyledi.

Sutil: “Bizim için bir başka çok güçlü sıralama performansı. Evimdeki yarışa 8. sıradan başlamak harika.”

“Q2 ve Q3’teki turlarım fazlasıyla mükemmeldi. Araç içinde kendime güveniyorum ve bu pisti gerçekten seviyorum”

“Yarınki yarış için gerçekten heyecanlıyım; dört gözle bekliyorum. Havanın ne olacağını bekleyip görmemiz gerek.”

Takım arkadaşı Paul di Resta ise 12. oldu. İskoç pilot, belki de gece yapılan değişikliklerin kendisine sıra kaybettirdiğini düşünüyor.

Di Resta: “Düne göre Adrian’a karşı yer kaybettiğim görülüyor. Bu yüzden belki de gece benimsediğimiz yaklaşım pek işe yaramamıştır.”

“Yeri geldiğinde lastikleri gerçekten çalıştıramadım. Hem Q1’de hem de Q2’de tutunma eksikliği ile sıkıntı yaşadım. Bunu incelememiz gerek. Umarım yarın için gelişiriz”

“Puanlar için mücadele edebileceğimize hâlâ inanıyorum. Çünkü uzun sürüş tempomuz çok güçlü göründü. Ayrıca ayarım daha çok yarışa göreydi ki umarım lehimize işler”

“Sutil: "Evimdeki Yarışa 8. Başlamak Harika"” için 0 yanıt

başka bir adrian.bu adamı seviyorum ve favorilerimden biri.di resta ile geçen senki vet-web'e benzer bir savaş yaşanıyor.di resta da çok yetenekli ve ingiliz soğukkanlılığına sahip.ileride şampiyon adayı o da.ama sutil ne yapar bilemiyorum ama her sene üzerine koyuyor.ayrıca petrov da heidfeld'e geçilmeseydi ilk onda 5 alman olacaktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir