Kategoriler
Formula1

Vettel'den Red Bull'a Gelişim Çağrısı

Bugünkü yarışı 4. sırada tamamlayan Vettel, rakiplerinin farkı kapattığını düşünüyor.

Vettel “Genel olarak bugün dördüncülük maksimumdu. Bundan memnun olamazsınız ancak bunu kabul edip geride bırakmanız gerekir.”

“Gelecek hafta sıradaki yarış olacak ve Mclaren ile Ferrari gittikçe hızlanıyor gibi görünüyor bu yüzden tekrar podyumda olmak ve belki de podyumun tepesinde yer almak için aracımızı geliştirmek için daha sıkı çalışmalıyız.”

“Tabi ki bu memnun edici değil ancak bunu kabul etmeliyiz. Bugün diğerleri bizden hızlıydı. Mutlu olduğumu söyledim. Mclaren aracını geliştirmek için çalışıyor ve geliştirdi bu yüzden biz de geri dönmeliyiz.”

“Burada tüm hafta sonu çok iyi hissetmedim, Mark’ın performansına tam olarak ayak uyduramadım ve sürekli olarak telsizden, öndekilere 3,4 tur sonra ayak uyduramadığımı söyledim.” dedi.

 

“Vettel'den Red Bull'a Gelişim Çağrısı” için 0 yanıt

daha ne geliştircekler pes ya sana da bu da bir garip 'takımımız en iyisi' 'geliştirilmeli vettel karnesi olmuş 😀 2. dönem battınız cherisriannnn

Bu kadar saçma bi yorum olamaz.. Vettel kendini geliştirdi. geçemn sene buraya 136 puanla bu sene 216 puanla geldi. Hem vettelin toro rosso dayken yaptıkları ortada.. Alguessueri bile şampiyonluk için savaşırmış. sen bu söylediğine inanıyor musun..2 3 yarış sonra şampiyonluk sevincinde kutlama balonları patlıyacak merak etme sen..

Red bull tıpkı barwn gp gibi sezonun ikinci yarısında,düşüşe geçti ama puan farkı açıldı çok büyük aksilik olmazsa şampiyon olur.Renault motorunun güç eksikliği geçiş yapmasını oldukça zorlaştırıyor,hamilton bileğinin hakkıyla yarışı kazandı,açıkça mersedes motoru bu pistte gücünü konuşturdu,tebrikler.bir tebrikte podyumdakilere çok zevkli bir yarış izlettirdikleri için.

sıralama temposunu yarişa taşımayan ve düzlük hızında diger takımlara karşi dezavantaj yaşayan bi takımın pilotunun geçiş özürlüsü olarak addedilmesi gayet dogal
vettel nezeman redbulldan ayrılır işte ozaman normal şartlarda geçiş yapabilir yada 2014 de gelicek olan motorlarda renault motoru mercedes ve ferrari motorunu yakalabilirse aksitakdirde bu haklı olmayan damga kalmaya devam edecektir

10 adet poleden sadece 6 tanesi zaferle bitmiş.5 tane de fastest lap var.Gerilerden gelerek kazanılmış bir yarış yok.Dayanıklılık sorunuyla kaybedilmiş bir yarış olmadığı gibi şansla kazanılmış bir yarış (monako) da var.
Takımların çoğu geçen yılki araçlarını geliştirdiler ve bizi kopyalamaları sevindirici diyen egsoz mucidi neweyin bu konuda diyecekleri vardır elbette.

Evet Vetteli bir kez daha gördük poleden başlayıp alıp götürüyodu sürekli gördük ki bugün geride kaldı ve çoğu rakibinin arkasında dolaştırdı durdu ta ki massa ve vettelin son turda pite girmesine kadar eğer pit olmasaydı yarışı 5.bitirecekti Vettel gerçekten kendini daha geliştirmesi gereken bir pilot bence o bundan sonra pole almasın 😀 5-6 sıradan başlasın ki önlere doğru atak yaparken biraz kendisini geliştirsin böylece diğer şampiyonluk adayları için bir şans vermiş olur ve biraz şampiyonluk yarışı izleriz :):) ama sonuçta Vettel yine şampiyon olabilirsin yani önümüzdeki yarışlarda podyumda olduğun sürece şampiyonluk şansın olur 🙂

Fernando Alonso arkadaşım şuan risk alması gerekenler belli.Vettel 80 puan fark atmış risk alması için bir neden varmı söylermisin.Macaristan'da bu fark daha da büyüyecektir kimse tatlı canını sıkmasın.ADMİNLER BUNU DA SİLİN!

Bazılarının biryerleri fazla kalktı tekrar otuttururuz kimse tatlı canını sıkmasın.Böyle formsuzluklar olur hep 1 2 işin tadı kaçıyor.

=)) işin traji komik yanı ilk 3 teki pilotların almadığı risk kalmadı.Peki ya şampiyona liderimiz ne yaptı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir