Kategoriler
Formula1

Massa: "Pist Dışına Çıktığımda Her Şey Bitmişti"

Felipe Massa: “Yağmurun bir gelip bir gitmesi yarışı zorlaştırdı. Sekizinci turda pist dışına çıktığımda yarışım mahvolmuştu. Otomobilin arkası bariyerlere çarptı ve o an devam edememekten korktum. Ama mühendislerim devam etmemi söyledi. Bu yüzden çok zaman kaybettim. Birkaç geçiş yapıp yukarı tırmansam da podyum mücadelesi verebileceğim bir yarışta bunu yapamamak canımı sıktı.”

“40. turun ardından yağmur yeniden başladığında şartlar oldukça zordu. Çok kaygan olan çizgilerden kaçınmak zorundaydınız. Buzda sürüş yapmaktan farkı yoktu.”

“Şimdi tatile çıkıyoruz. Ülkemde zaman geçirmeyi çok sevdiğimden Brezilya’ya ailemin yanına gideceğim. Avrupa’ya döndüğümde şampiyonanın ikinci yarısında ilk yarısında olduğumdan daha iyi bir başlangıç olacak.” dedi.

 

“Massa: "Pist Dışına Çıktığımda Her Şey Bitmişti"” için 0 yanıt

Kırık arka kanatla nerdeyse yarışın tamamını geçirdi.Lastklerini çok çok iyi kullandı soğuk havaya rağmen.Ama dediği gibi o spinin ardından herşey bitti.

Şimdi bu yaz arasından sonra bomba gibi dönmek var.Biraz da olsun moralli gidiyoruz.İnşallah tatilden bomba gibi döneceğiz.

İyi yakalamissin , kırık bı kanatla fastest lap gercekten takdir edilesi, 2008 de şampiyon olsa belkide suan çok farklı bı konumda olurdu kesin, hersey timo nun yüzünden malesef massa.

Pist dışına çıkmayan kaldı mı sanki?.Massa'nın şanssızlığı bariyerlere temasıdır.Bu kırık arka kanada rağmen bir de ekranda fastest lap massa yazınca insan herşeyi unutuyor.
Ayrıca mercedesler her yarış massaya musallat oluyor.Biraz daha hızlanıp onlardan uzak durmak lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir