Kategoriler
Formula1

Ecclestone Takvim Konusunda Takımlara Sert Çıktı

İçinde Türkiye’nin yer almadığı 2012 taslak takvimi, Bernie Ecclestone tarafından hazırlanmıştı.

Martin Whitmarsh ve Eric Boullier, lojistik nedenlerden dolayı takvimde değişikliğin yapılmasını, bunun üzerine tekrar düşünülmesini isteyeceklerini belirtmişti.

Öte yandan Ecclestone, takımların takvimde potansiyel bir değişiklik için söz hakkı olup olmadığı sorusuna patronun kendisi olduğunu ima edercesine “Takvimi onlar yapmaz” dedi.

Ecclestone: “Onların bir şeyle gelmesi gibi bir durum yok. Karar benim. Eğer bir değişiklik olacaksa ben yaparım. Onlar zorlama yapamaz.”

Takımların lojistik endişeleri için Ecclestone: “Bizim, onlarınkinden çok daha zor endişelerimiz var”

“Ecclestone Takvim Konusunda Takımlara Sert Çıktı” için 0 yanıt

bırak artık formula1 i bay e. yaşını başını aldın git abdestini al namazını kıl,hacca git takvayla meşgul ol. kafanı yorma f1 sensiz de devam eder. =)

bu şahıs formül 1 in tam manasıyla sahibi değil diye biliyorum…esas şirketin müdürü…küçük bir hisseside var gibi hatırlıyorum…işinin hakkını vermeye çalışıyor…kapris yapmıyor…ortada bir gerçek var fiyatlar yükseldi….aslında ne istiyorsa verip pistin tüm yıl kullanım hakkını almak lazım…
ve bir lig kurup orada her hafta yarış yaptırmak lazım…üç beş gönüllü kartingci ile türkiyede motor sporları nereye varır ki?
aslında millet olarak araba kullanmayı çok seviyoruz…biz de pek ala bu işlerde çok ilerleyebiliriz….
hayırlısı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir