Kategoriler
Formula1

New York'ta Formula 1 Yarışı İçin Çalışmalar Başladı

Son haberlere göre YES TV Network’ün öncülüğünü yaptığı ve New Jersey’de yapılması istenen yarış için ilk görüşmeler başladı ve planın kabul görmesi halinde ilk yarış 2013’te olabilir.

Bir süre Formula 1 takviminden uzakta kalan Amerika, gelecek sene Austin’de yapılacak yarış ile tekrar takvime dönecek ancak Ecclestone Amerika’da 2 yarış istediğini bir çok kez söyledi.

Haberlere göre Hudson Nehri ve Manhattan gökdeleni etrafında, arka planının çekici olduğu bir pist planlanıyor.

 

“New York'ta Formula 1 Yarışı İçin Çalışmalar Başladı” için 0 yanıt

Öyle düşünebilirsin ama insanlar belçika macaristan gibi yerleri neden ziyaret ediyor bu işin en önemli noktası halkın medyanın formula 1 ile alakası olmaması bizim Milletimiz yatar kalkar futbol der. Örnegin babam bile bana derki ne anlıyorsun f1 den vız vız sesler oyununu oynadıgın yetmiyor mu der:) yani bu işin birinc,i şartı ülkemizde f1 kültürü oluşmasıdır bence bu gerekli tanıtımlarla yapıla bilir. İnanın Taksime bir simulator koyun 50 60 yaşında damlara biraz kullandırın bakın yarış kaçırırlar mı ;))

alperdunga eee işte Türkiye burası,
ben başından beri bu konuda hem çevreme hemde buradakilere bağırıp çağırıyorum (dile getirmek anlamında ve bazen ses tonum veya sert mesajlar…)
hatta ve hatta lanet okuyorum,
İstanbul'unda canı cehenneme,
ülkemde otellerin kralları Ege ve Akdeniz'de dururken ne diye İstanbul?
her yıl milyonları bulan turist sayısı Ege ev Akdeniz'de cirit atarken niye İstanbul?
ben ülkemin menfaatlerine bakarım kardeşim,
pistin işletmesi bile yabancının elinde 🙂
sonra 13.5 milyon avro artı 100 bin seyirci garantisi )))
Allah'ım sen bana sabır ver…

bence valencia çıksın new york girsin nasıl olsa bizim formuladan ayrıldığımız kesinleşti gibi newyorkda hayal etsenize monoco dan daha prestijli olur bence

bizimkisi gibi de arkaplana sıfır önem vermek de olmaz. Bizim yarış efes te, side de olsaydı daha iyi olmaz mıydı? Hem gelenler tatil tapart hacı olurlardı ahh ahh…….

indy car yarişlarında da arka plan süper oluyodu inş olur diyelim bitane de los angelesta yapma planları varmiş austini takvimden çıkaratarak bi doguda bi batıda şeklinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir