Kategoriler
Formula1

Hamilton, Button'la Mücadeleden Keyif Alıyor

Bu sezon Mclaren pilotları bir kez daha pist üstünde mücadeleye tutuştular ancak Kanada’nın aksine bu sefer yarış dışı kalan olmadı. Pist üstündeki karşılıklı geçişlere rağmen Hamilton’un son bölümdeki yaşadığı talihsizlikler Button’a galibiyeti getirdi.

Hamilton “Jenson harika bir takım arkadaşı ve harika bir sürücü. Pazar günü harika sürdü ve galibiyeti hak etti.”

“Her zaman olduğu gibi birbirimizi çok zorladık ve her zaman zorlamaya devam edeceğiz.”

“Bu spor sınırları zorlama üzerine kırılı ve sizi zorlayan bir takım arkadaşınızın olması bunun bir parçası.” dedi.

“Hamilton, Button'la Mücadeleden Keyif Alıyor” için 0 yanıt

Alonso haberlerinin tamamını incelesek,hepsine baksak ve şöyle bir denklem oluştursak :

Yazılan Yorum Sayısı/Yorumu Yazanın Desteklediği Pilot

%80'ı maklerıncı ve kavrukçu çıkar.Artık ne acıları var bilemiyorum.Alonso aşk acısı mı yaşattı yoksa başka bir şey mi yaptı ne yaptı bilmiyorum.Ama Alonso konusunda büyük dertleri olduğu aşikâr.Krallar fazla sevilmezmiş demek ki.Olsun sevenleri yeter 😉

Sinan bu ne biçim bir nik ismi.Değiştir şunu Allah aşkına.Gülmekten yorumu okuyamadım.Başka bir şey bul ne bileyim çiçek ismi böcek ismi falan bul.Ne o öyle ya.:):):)

Bizde kıskançlık olmaz.Her kim benim hakkımda iyi yada kötü ne düşünüyorsa Allah ona iki katını versin.Bu arkadaş kin kusmaktan , acıdan , çekememezlikten, kıskançlıktan bahsediyor da kendileri Alonso haberlerinin altında ne yapıyorlar acaba.? Bu saydıkları onlar için geçerli değil mi?Öyle ya onlar her Alonso haberinin altında salladıkları zaman bunun ismi yorumculuk oluyor.

Button'la mücadele edecek kadar kötü bir pilot muyum demiyor üstüne bir de keyif alıyorum diyor.Eee…Herkes kral doğamaz.Herkes doğuştan yetenekli olamaz.Haa doğuştan sınırsız egolu ve beceriksiz olabilir.ona diyecek laf yok.zaten 2007'nin son iki yarışında gördük.olmuyorsa olmuyor demişler.bir de moda olan bir tekerleme var şu aralar.ben de bir tekrarlayayım bari :

1………………………………………………………………………………………………….2………………………………….3……………………………………………………………………………………………4

bu böyle gider.tabi ömrü görmeye yeterse kavruğun…

haha.Renktaş duydun mu elin kavruk oğlanını kıskanıyormuşsun çekemiyormuşsun :D:D.O gitsin önce difüzör şampiyonunu geçsin,Kral'ın şampiyonluk sayısına yarış kazanma sayısına yetişsin ondan sonra kıskanırız onu.Tabii bunları gerçekleştirecek yeteneği varsa.

Ferrari'de çekişme olmamasının farkı Massa'nın vasatlığı değil Alonso'nun ondan çok fazla üstün olması.Ortada ******* yaşayan ve ya yaşaması gerek biri varsa o da siz ve kavruk oğlandır.30 kariyerinin 10. senesinde ve ancak bir difüzör parçası sayesinde,etrafında yarışacak sadece yaşlı Barichello olan bir şampiyonu rahatça geçemiyorsa EZİK OLAN HAMILTON'un ta kendisidir.Hadi kal sağlıcaka.

KimiKolik

umrumda olan şey, senin gibi Kimi'nin McLaren yıllarındaki resmini avatarında kullananlar,
yorumlarım, McLaren fanlarını biraz mutlu eder mi diyerekten yazılmakta.
yoksa rakip fanları çıldırtmak, karşımda şekilden şekile sokmak, bocalatmak, bana vereceği başarısız cevaplar sayesinde kendi fan grubunda bile küçük düşürtmek gibi bir gayem olsa………….

maksat vakit geçirmek ve kendi fan grubumuzca eğlenmek.

ama az biraz itiraf edeyim, eğlenmek için bir kaç körpe rakip fanda fena olmuyor…..

—————————–
f1'e yeni ilgi duyanlara duyurulur. bu spor yüksek oranda fanatizm içermektedir.
ör: McLaren fanları.

McLaren fanlarını diğerlerinden ayıran en belirgin özelliklerden biri ihaneti affetmemeleridir. hele ki gammazcılar için ayırmış oldukları yedek güçleri vardır. ana güç ünitesi diğer konularla heba edildiğinde gammazcıya birşey kalmaması riski hususunda yedek güç her zaman stand-by pozisyonundadır. ve gammazcı herhangi bir zaman ve yerde en küçük sendelediğinde yedek güç sadece onun için devreye girmekte ve bitene kadar kullanılmaktadır.

evet ciddiyim benim için öyle yarış kazasıydı
tabiki de yaşanmazdı karakter farkı hamilton fırsatını bulunca dalar button en uygun anı bekler yani başka pilot olsa o olayın olmayacak olması onun yarış kazası olmayacağı anlamına gelmiyor o an kimse buttonun yarışı kazanacağını düşünmüyordu yani yarışını mahvettiği kimse yok o an gerilerdeydik belki de o olay yarışı kazanmamızı sağladı kim bilir? belki o olay olmasa button ile alonso çarpışmayacaktı fark açık kalacaktı ve vettel güle oynaya kazanacaktı 😀
o kaza olduğunda yarışımız mahvolmadı 😀 galibiyete giden yolda devrilen domino taşlarından biriydi bence sonuncusu vettelin üstüne yıkıldı o kadar 😀

Ya Hu Lewis yarışarak geçilir, Babil Kralı'nın belirttiğin şekilde suç olur. Yarışmayarak geçilse (ki ne olursa olsun yarışacağı su götürmez gerçektir) yine suç olur. Çünkü bu sefer de 'telsizden emir' denir, 'başa çıkamadı' denir, … denir de denir. Kanada demişsin kardeşim. Bakın, her zaman söylüyorum; bu yarışsa ve bu ihtimal varsa bu olacaktır da. Kanada'da olmazdı da Almanya'da olurdu. Almanya'da olmazdı da Fransa'da olurdu. Fransa'da olmazdı da Kuzey Afrika'da olurdu…

Can bu tarz yorumların düşünme yetisi geniş olmayan diazcıları derinden etkiliyor.
Seni örnek almaya çalışıyorlar ama inan çok komik duruma düşüyorlar.Tıpkı pilotunun malım adamı zamanında düşürdüğü gibi.
Taklitler asıllarını yaşatırmış dermişler.Kim demişse helal .Kanıtı burada işte.

ferraride bir iyi bir vasat pilot var ve çekişme olması imkansız, bunun ezikliğini mi yaşıyorsun? McLaren'in üstün pilot kadrosu seni epey germiş anlaşılan. hem konuyu durup dururken jessicaya getirmen de normal olmadığını gösteriyor..

saygısı olup olmadığını da yukarıdaki foto anlatıyor bence kimse kendisine saygı duymayan bir adamla bu kadar samimi olmaz button bu kadar karaktersiz mi?

Hamilton işi biraz fazla abartmış.Ama Jesi de güzel yani

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/07/31/article-2020908-0D3EDFAB00000578-410_634x762.jpg

Kanadaya normal bir yarış kazası derken ciddi misin?Aynı pozisyonda button olsaydı öyle bir kaza yaşanır mıydı?Button oraya dalarmıydı?

adamlar yarışıyor ve bu yanlış öyle mi? ben mücacelelerinden keyif aldım mclaren taraftarı olarak onların da keyif aldığını düşünüyorum yok mutlaka altında bişeyler arayacam diyorsan orasına karışamam ama güzel anlar, heyecanlı anlar yaşattılar buna saygı duymak lazım. hamiltonu sevmiyorsun ama galibiyet için mücadele gördük iki takım arkadaşının normal şartlar altında galibiyet için temiz bir şekilde mücadele ettiğini de gördük ayrıca
kanada da ise pist şartları iyi değildi o normal biri YARIŞ(bu adamlar buraya yarışmaya geldiler) kazasıydı pist koşulları kötüydü ve olanlar oldu bir red bull istanbul hadisesi gibi değildi riske girdiler olan oldu button da yarış dışı kalsa hamilton hatalı olmayacaktı ki buttonun hatalı olmadığı gibi
saygısı olup olmadığını da yukarıdaki foto anlatıyor bence kimse kendisine saygı duymayan bir adamla bu kadar samimi olmaz button bu kadar karaktersiz mi? hamilton onu umursamayacak saygı duymayacak button da bunu içine atacak bu yorumuna katlmıyorum

fotoğraf gerçekten anlamlı..
kazanabileceği yarışı kaybeden hamilton 200. yarışından galibiyetle ayrılan button için galibiyet tshirtünü giyip poz veriyor. takım içinde bunu yapmak zorunda ama bu kare işin boyutunu ortaya koyuyor. olay basit bir kutlamadan daha da öte. mclarende bu kareyi 2007 yılında da görebilirdik umarım button mclarende en azından bir kez hamiltonu yenip şampiyon olur. mclaren'e düşen onlara doğru aracı vermek.

Hamiltonun buttona biraz daha saygı göstermesi gerekiyor.Anladık diğerlerini yoksayıyor ama buttonu neden kale almıyor.O da yarışıyor , onun da babası var , onun da sevgilisi var.Kanadada button out olsaydı bunun vebali büyük olacaktı.En son macaristanda spin attıktan sonra arkasındaki yeni lastikli buttona bu kadar zorluk çıkarması da anlamsızdı.Lastiğin bitmiş , spin atmışsın , ceza almışsın işin bitmiş neden buttona direniyorsun neden buttonun lastiklerinin aşınmasına neden oluyorsun .ileride vettele geçilsin diye mi?Buttonun galibiyetlerinde hamilton hep sahnede.Birgün buttonu bir galibiyetten edecek ama ne zaman bilinmez.Button her iki galibiyetinde de hamilton yüzünden ipten dönüyor.Çekirge bir kere daha sıçrar mı göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir