Kategoriler
Formula1

Türk Yetkililer 2012 İçin Umutlu

Gelecek sene öncesinde açıklanan ilk taslak takvimde Türkiye GP yer almış ancak Bernie Ecclestone’nun yarış sayısını 20’ye düşürmesi Türkiye GP’nin takvimden düşmesine neden olmuştu.

İstanbul Ticaret Odası KOBİ Şube Müdürü Ferruh Gündoğan, Autosport’a yaptığı açıklamada yarışı tutma konusunda umutlu olduklarını söyledi.

Gündoğan “Kesinlikle 2012 Türkiye GP konusunda umutluyuz ancak bu devam etmekte olan görüşmelerin sonucuna bağlı olacak.”

“Açıkçası kesinleşmiş 2012 takvimi yayınlanmadı. Türkiye Spor Bakanlığı ile FOA arasında görüşmeler devam ediyor. Türkiye GP’nin bu fırsatı teptiği çok zor söylenebilir.” dedi.

Gündoğan ayrıca yarışın ülkede kalmasının önemini yetkililere anlatmaya çalıştığını ve gerekli alternatik tekliflerin hazırlandığını söyledi.

 

“Türk Yetkililer 2012 İçin Umutlu” için 0 yanıt

Ya hadi ama ödeyin şu parayı bitsin adam gibi reklam yapın millet gelsin herkes görsün ne kadar iyi bir organizasyonumuz olduğnu.

Avrupa ekonomik kriz ve isyanlarla boğuşurken Bahreyn misali…Türkiye gibi istikrarlı ve karmaşadan uzak ülkede yarış yapmazsan….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir