Kategoriler
Formula1

Raikkonen "Start Hayati Olacak"

Kimi Raikkonen, bugün Fernando Alonso’nun 0.091 sn önünde pole pozisyonunu aldıktan sonra aracının kontrolünden çok daha memnun olduğunu söyledi.

Fin pilot bugünkü pole pozisyonu ile bu sene ilk defa ilk sıradan yarışa başlayacak ve bu onun kariyerindeki 15. pole pozisyon zaferi.

Raikkonen "Sıralamalar oyunun bir bölümü ancak puan alacağımız bölüm yarın. Geçen sene yarışı tamamlayamamıştık. İyi bir start aldığımız sürece yarışta iyi bir performansımız olması gerekiyor."

"Kendimize güveniyoruz. İlk bir kaç virajın temiz geçmesi gerekiyor ve daha sonra pozisyonumuzu korumaya çalışacağız. Bu görevi tamamlamak için en iyi pozisyon." dedi.

Fin pilot ayrıca aracında eskisine oranla daha rahat olduğunu söyledi.

Raikkonen "Son yarışlarda olduğundan daha memnunum aracımdan ve çok iyi çalışıyor gibi görünüyor. Setupda biraz değişiklik yaptık, bunu testlerde denedik ve işe yaradı. Bende iyi his uyandırdı ve çalıştı. Şu ana kadar iyi bir hafta sonu oldu."

"Burası biraz aldatıcı ancak yine de hoş bir pist. Bazı bölümleri değiştirdiler ve eğer geniş dönerseniz durum zorlaşabilir." dedi.

“Raikkonen "Start Hayati Olacak"” için 0 yanıt

Çeşitli varsayımlar üzerine burda yorumlar yapıyoruz güzel ama bazı gerçekleri göz ardı etmeyin. Bmw Hala Büyük bir tehdit. Tek gerçek en hızlı olan takım Ferrari. Go Kimi Go Massa! Ayrıca Adamımı Tebrik ediyorum =)) Harika Bir Turdu.

bence 1.kimi 2.massa 3. alo. olur tabiii ferrari için herşey yolunda giderse bişe sölemek zor aslında normal şartlarda böle bitceğini düşünüyorum yanii umarım böyle olurr..!
go kimi goo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir