Kategoriler
Formula1

Liuzzi: "HRT'de Potansiyel Var"

Liuzzi “Kimse sene başında başarabileceğimizi düşünmüyordu ancak ben gerçekten her zaman iyimserdim. Bir çok kez söylediğim gibi bu projede bir çok iyi isim var ve potansiyelimiz var. Doğru yolda çalışırsak iyi şeyler başarabileceğimizden eminim.”

“Gelişme potansiyelimiz olduğundan asla şüphe duymadım. Yarış kazanma gibi bir beklentimiz yok ancak şu anda bulunduğumuz konum bile projenin gücünü kanıtlıyor. Kendine ve projeye güvenirsen bir şeyler başarabilirsiniz.” dedi. 

Liuzzi’nin Kanada’da elde ettiği 13.lük takımı klasmanda Virgin’in önünde 11. sıraya getirdi ancak İtalyan sürücü seneyi Lotus’un önünde 10. sırada tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

 

“Liuzzi: "HRT'de Potansiyel Var"” için 0 yanıt

arkdş yorum yapıonuzda olaya cıocuk gb bakııyrsunuz.hızlı bi takım değil die dalga geçen bi zihniyet.onlarda f1 de ve sizlerin hayal bile edemyecğinz paralar harçıyorlaar ve o koltuğa oturmak bile süperdir.ama kendilerini bi geliştirseler hemen taraftarları artar aynı redbul hesabı..hep iyiden güçlüden yana yancı bizim millet..

valla ben bu adamların bu sezonu bitiremeyeceğini düşünüydum aynı geçen sezon gibi şansla bi yarışı önde bitirip klasmanda sonunculuktan kurtuldular yanlış hatırlamıyosam aynı olay geçen sezon da olmuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir