Kategoriler
Formula1

Renault: "Güncellemeler Sezonun Geri Kalanı İçin Hayati Önemde"

Takımın şu anda başında Heidfeld ile Senna arasında seçim yapma meselesi var ki bu konunun mahkemeye bile taşınabileceği söyleniyor.

Zaten bu konu ile hareketli bir hafta sonuna hazırlanan Renault’ta güncellemeler de bir başka merak konusu.

Yeni zemin, düzenlenmiş önden çıkışlı egzoz (bu hafta sonu da yenilikçi sistemlerine sadık kalacaklar), yine düzenlenmiş arka süspansiyon ve aerodinamik güncellemeleri içeren paket ile Renault, Belçika ile birlikte atılım yapmayı planlıyor.

Boullier, takımının Mercedes’i geçip 4. sırayı elde edebilmesinin bu güncellemelere bağlı olduğunu ifade etti.

Pilotlar konusuna girmemeye özen gösteren Boullier: “4’cülüğü bizden alan Mercedes’i yakalamamız gerek. Spa’da, güncellemelerin yeteri kadar iyi olup olmadığını göreceğiz. Umarım olurlar.”

“Şu anda kaynaklarımızın büyük bir kısmını gelecek senenin aracına yönlendirdiğimiz bir noktadayız. Güncellemelerimizin önümüzdeki yarışlar Spa, Monza ve Singapur’da ne etki yaratacağını görmemiz önemli”

“Sezonun geri kalanının ne kadar ödülkâr olacağını bu gösterecek. İşe geri döndük ve bunu görmek için sabırsızlanıyoruz”

“Renault: "Güncellemeler Sezonun Geri Kalanı İçin Hayati Önemde"” için 0 yanıt

ilk yarışlardaki podyumlarda şansında çok etkisi vardı diye düünüyorum. Ferrari ortalarda hiç yoktu o yarışlarda hatta monacoyu kazanabiliriz gibi saçma açıklamalar bile yapıldı. sonra zaten bir türlü gelişemediler her yarış bariz şekilde geride kaldılar biraz pilotlara değil araca yönelsinler çünkü 2 pilotta bu patates çuvalı araçla podyuma çıkmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir