Kategoriler
Formula1

Surtees: "Hamilton-Button İdeal Pilot İkilisi"

Brezilya’da bir radyoya konuşan Surtees: “Lewis ve Jenson, harika bir takım. İki farklı insan. Lewis, bireysel olarak aşırı derecede agresif; Jenson ise aklıyla yarışan bir pilot ki takıma denge getiriyor.”

Surtees, F1 pilotlarının mevcut neslinin en üst seviyede yer aldığını belirtti.

Surtees: “Şimdi birçok iyi yapılanmış takım olduğunu düşünüyorum: Red Bull, McLaren, Ferrari ve Mercedes. Harika pilot ikililerine sahipler”

Surtees ayrıca Spa gibi klasik pistlerin takvimde kalmaya devam etmesi gerektiğini ifade etti..

Surtees: “Spa gibi şampiyona pistlerini elde tutmak hayati önem taşıyor. Bunun gibi pistlerin tarihi ve karakteri, bugünün taraftarlarına tanıklık etmesi açısından çok önemli.”

“Surtees: "Hamilton-Button İdeal Pilot İkilisi"” için 0 yanıt

ben tek sezonda olsa Şumi'yi görmek isterim McLaren'de. hem emekli olmadan yarış kazanabilir. Hemde ciddi anlamda Lewis'e bir şeyler katabilir. biraz ütopik ama olsun.

bencede çünkü button yarışta istikrarlı (yinede hamiltonla tam olarak baş ediyor diyemeyiz) ama sıralamalarda geride
rosberg sıralamalarda hızlı yarıştada istikrarlı
hami-rosberg ikilisi mclaren için çok daha iyi olur ama zor ihtimal muhtemelen button la devam ederler.

ben de hatırladım şimdi yanlış hatırlamıyorsam 2009 da brands hatch pistinde milyonda bir ihtimal gerçekleşmişti ve en yanlış zamanda aracı en yanlış çizgide giderken teker de en yanlış yükseklikteydi. çok yazık olmuştu.

Aynı kanaati taşıyorum Jenson'un anlaşmayı imzalamasından beri. Ortaya koyulanlar beni yanıltmadı.
Bir biriyle ölesiye yarışan iki çılgın dan çok daha iyi bir bileşen ortaya koydular. Kötü zamanda bu onlara ikinciliği getiriyor. Tabi bu bir handikapı da beraberinde getiriyor. Birinin diğerinin altında kalmaması. Asıl psikolojik savaşı zirve de yer alabildiklerinde görebiliriz ancak. Şu ana kadar çok iyi yönetiyorlar işi.

doğru söylemiş genel larak bakıldığında en iyi pilot kadrosu mclaren da….spa ile ilgili yorumlarına da katılıyorum benim en sevdiğim pisttir her zaman eğlenceli geçer spa yarışları….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir