Kategoriler
Formula1

Red Bull, McLaren'in Arka Kanadını Göz Önünde Bulunduracak

İlk antrenman seansında gözlerden uzak kalan Alman pilot, öğleden sonra zirveyi Lewis Hamilton’dan devralmıştı.

Vettel: “İlginç bir gün oldu. Açıkçası genelde bize uygun olmayan bir pist ama bugün araçtan çok memnun kaldım. Özellikle McLaren çok hızlı görünüyor. Cuma günü durumu değerlendirmesi zor. Sürekli olarak bir parça trafiğe takılıyorsunuz. Yani gün sonunda kağıt üzerinde gördüğünüz ham tur derecelerini değerlendirmesi zor. Ama araç iyi ve sorun yaşamadık. Fazlasıyla tatmin olabiliriz.”

Uzun sürüşteki iyi tur dereceleri sorulunca Vettel: “Bilmiyorum. Belki de bizim daha fazla yakıtımız vardı. Araç bütün gün iyi olunca ne kadar yakıtla çalıştığınız mesele olmuyor”

McLaren’in arka kanadı diğerlerine göre biraz daha büyük göründü ve Vettel, takımının bu konuyu kendi arasında tartışacaklarını kabul etti.

Vettel: “Göreceğiz. Açıkçası McLaren hariç herkesin benzer durumda olduğunu gördük. Daha ayrıntılı bir şekilde bakacağız ve ne kadar hızlı olduklarını göreceğiz; sonrasında kararımızı vereceğiz”

“Red Bull, McLaren'in Arka Kanadını Göz Önünde Bulunduracak” için 0 yanıt

sizin egzos dalaveralarınıza millet 2 senedir bir şey demiyor hatta şikayetlerini bile geri aldılar

ön kanadınız keza yine üç kağıt vs…

siz hemen milletin arka kanadına takılın görüşün bakalım..

oyunda oyun bozan mızıkçılar olurya size layık kelime tam olarak bu basit bir meşrubat takımı zihniyetinden öteye gidemeyeceksiniz bu sığ ve çapsız düşünce yapınızla..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir