Kategoriler
Formula1

Mercedes'ten Schumacher'e Destek Geldi

Daimler ve Mercedes-Benz’in Başkanı Dieter Zetsche, Frankfurt Motor Show’da basın mensuplarına, Schumacher’in ön grupta sıkı bir mücadeleye girişmesinden heyecan duyduğunu söyledi.

Zetsche: “Michael, henüz en iyi rakiplerimizle aynı seviyede olmayan bir araçla harika bir iş çıkardı”

“20 tur boyunca etkileyici bir mücadeleydi. Saf yarıştı. O kadar çok heyecanlıydım ki TV’nin içine girmek istedim. Kesinlikle en üst sınıftı”

“Ve Nico (Rosberg) ilk turda bir başka araçla kaza yapmasaydı, o konumda iki pilotumuzu birden görebilirdik. Harika bir yarıştı”

“Mercedes'ten Schumacher'e Destek Geldi” için 0 yanıt

Az önce gene izledim ve yarışın en güzel sahneleri; tekrar tekrar izliyorum.Hamilton'un yerinde olsam herhalde çay bahçesine çeker kenardan Shumi'nin yarışmasını izlerdim:) Arkasından Shuminin gidişini izleyip araç kullanmasını mı öğreniyor o kadar süre. Müthiş performans Shumi'den. Kenardan yol ver komutu gelmese sonuna kadar takipteydi galiba,sanırsam,.Button'dan öğreneceği çok şey var Hamilton'nun.Sabırsız sürüyor bodoslama gibi.

(the best or nothing) bu adam daimleri eskihaline yani çoğu sektötün babası haline getirdi ve otomobil,sanayi tarihine damgasını vurdu.büyük ihtimal takımda en iyi hale gelecek daimler markasını bilmeyen arkadaşlar markayı araştırmanızı tavsiye ederim sadece otomobil sektörü değil her dünyaya yön verfen sektörde söz sahibi bir marka. bide adam türkiyede yetişmiş bizim sudan içmiş onunda etkisi var heralde:D

Dieter Zetsche inde tipine hayranım:) pazar günkü mücadeleden bukadar heyecanlandıysa schumi podyuma çıkınca televizyona ayağını filan sokabilir heyecandan 😛

Manevi destek güzelde, teknik destek ve para verip şu aracı rekabetci yapsanız, seni televizyonada sokar podyumada:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir