Kategoriler
Formula1

Rosberg'in Hedefi Massa'nın Altıncılığı

Massa klasmanda 6. sırada yer alırken Mercedes sürücüsü Rosberg onu 26 puan geriden takip ediyor.

Singapur’da soruları cevaplayan Rosberg “Hedefim Massa’yı yakalamak ancak bunun büyük mücadele gerektirdiği açık. Bunun yanında arkamda yer alan Michael’i de tutmak zor olacak.”

“İlk virajda yarış dışı kalmadan düzenli bir şekilde puanlar kazanmam lazım.” dedi.

“Rosberg'in Hedefi Massa'nın Altıncılığı” için 0 yanıt

Kubica gelirse sakatlar derneğine döner Ferrari.. Massa sakatlandı, Kubica sakatlandı.. E ****** zaten kafadan sakat… Ferrari için aklıma gelen pilot yok. Alonso'nun yanına en fazla çömez/çaylak bir pilot yakışır. Rosberg, Massa, Raikonnen, Kubica…. hepsi ezilir gider, Alonso'nun egosu altında..

kimi dönermi belli değil ha williams döneceksede hiç dönmesin daha iyi zaten ben kimi yi hep mclaren yıllarından hatırlayacağım çünkü ferrari ile bir doku uyuşmazlığı oldu nedensee

Kubica adı ciddi manada geçiyordu sakatlanmasa 2012 için şu an eski sağlığına kavuşursa 2012 ortasında yada 2013te gelebileceği iddaa ediliyor.Ama Perez de var kim oturacak tam soru işareti?Bence Kimi nin dönme olasılığından daha fazla Perez veya Kubica ihtimali

Felipe ile Fernando arasındaki puan farkı nerdeyse 100'e ulaşacak.

Bence Ferrarinin pilot kadrosu için düşünmeye başlama vakti geldide geçiyor. Renault'un yarıştırmayabileceği söylenen Kubica iyi bir seçenek olabilir bence.

Kubica ve Alonso iyi bir ikili oluşturacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir