Kategoriler
Formula1

Button, Kaybettiği Zaman Rağmen Olumlu Yönleri Görmeye Çalışıyor

Seansın orta bölümünde 14. virajda duvara vurmadan son anda kurtulan Button, aracındaki sorun nedeniyle seansın geri kalanını garajdan takip etti.

Button “Benim için kısa bir gün oldu ancak diğerlerinin zamanlarını takip etmek ve onları izlemek oldukça ilginçti. Oldukça fazla bilgiye sahip olduğumuzu düşünüyorum.”

“Seansın olumlu yönlerini görmeliyiz. Olumsuz yanları bariyerlerden kıl payı kurtulmam ve ardından süremememdi çünkü geri vitese takamadım. Olumlu yanları ise diğerlerini izlemek ve onların nasıl sürdüklerini görmekti.”

“Ancak çok fazla ayar çalışması yapamadık. Hangi yönden gitmemiz gerektiğini biliyorum ancak yine de süper yumuşak lastiklerle uzun sürüşler gerçekleştiremediğimiz için üzgünüm. Bu lastiklerde herkes sorun yaşayacak çünkü aşırı ısınma sorunu çok fazla.” dedi.

Button, Red Bull’un tek turda hızlı olması ve Fernando Alonso’nun da güçlü görünmesi nedeniyle sıralamalarda ilk sıralarda yer almanın zor olabileceğini söyledi.

 

“Button, Kaybettiği Zaman Rağmen Olumlu Yönleri Görmeye Çalışıyor” için 0 yanıt

Button aracı çok daha geride durdurmuştu fren izinden de anlaşılacağı üzere. Daha sonra dönmeyi denedi ama kalan boşluk yeterli değildi. Haberdeki fotoğraf bu denemenin ardından çekilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir