Kategoriler
Formula1

Herbert: "Hamilton Kendine Gelmeli"

Herbert Hamilton’un bir başka aptalca hata yaptığını ve Massa’nın ona kızmakta sonuna kadar haklı olduğunu söyledi.

Herbert: “Çok hırslı olmak Hamilton’a pahalıya maloluyor. Bu tip hatalar bir defa olsa, sürücü hatası der geçersiniz ancak bunu birçok defa yaparsanız işte orada bir sorun var demektir.  Çok fazla risk almak , Vettel ve Red Bull ile başedebilmek için tutabileceğiniz bir yol değil.

“Asıl sorun kazanamaması veyahut şampiyonluk yarışı içinde olmaması değil. Asıl sorun Button’un performansı.

“Herbert: "Hamilton Kendine Gelmeli"” için 0 yanıt

'''"Asıl sorun kazanamaması veyahut şampiyonluk yarışı içinde olmaması değil. Asıl sorun Button'un performansı.'''

bu cümle haricinde açıklamalara katılıyorum şöyleki button performansı değil hamiltonun ortalarda olmayışı..

buda jensonu sanki doğa üstü gösteriyor..

pistin 2.hızlı aracı ile sezonu nerede bitirmeliler bu kısma yorum yapmak istemiyorum.

gündem bu ayrıca ne yazalım.

3. lük için çırpınan Ferrari aracını mı araç resmen gitmiyor ağlıyor

geçile geçile sarhoş olmuş gibi çok kötü bir manzara gerçekten.

işin acı tarafı ise bu kötü gidişe bir dur diyen yok.

başladığı gün ne ise bu adam bence aynı çarp vur kır özür dile geriye al…

japonyada vetelin şampiyonluğundan sonra kalan 4 yarışı mc laren pilotlarının alaçağını tahmin ediyorum sezonun 2 . ve 3. bitirip parise ödülü almaya gidebiliriz hatta takımlar şampionasında rbr yi bile yakalayabiliriz

Buttonun performansı neden sorun olsun ki.Button kolay iş.(Bijon takamama veya radyatör kıskacı gibi olaylar hamiltonun aracında görülmez).Belki vetteli sorun ediyor olabilir.Kendi zafer ve şampiyonluk sayısını geçtiği için kimbilir.
Bence Asıl sorun aşırı pohpohlama sonucu meydana gelen saygısızlık ve şımarıklıktır.Takım hamiltonun ipini eline almalıdır.Yarışacaksan adam gibi yarış denmelidir.Bu hem takım için hem de hamilton için faydalı olacaktır.Bu gidişata bir zaman sonra hamilton da dayanamayacaktır.F1 i bırakabilirim cümlesini hayata geçirebilir.Şu anda son kozlarını oynuyor.FİA ya bir mektup daha yazma şansı kalmadı.Todt 6 yarış ceza alma durumunu dahi mektuplaşma sonucu affetti.Ama pist içi ve pist dışı tavırlarda değişen bişey yok.Hamilton aynı tas aynı hamam..2007 de neyse 2011 de de o.Değişen bişey yok.

İki, üç kişiden duydum bunu, sayarım burda size vallahi. Bu kadar da olmaz.

iki takım arkadaşını birbirine düşürmeye çalışıyorlar. Ayıp bee, utanın kendinizden. Başka işiniz mi yok nedir sırf McLaren la yada Lewis le uğraşıyorsunuz anlamadım.

Hayır McLaren çok büyük bir firma taman. Onunla ilgili konuşarak kendinizinde reklamını yapıyorsunuzdur ama olmaz yani böyle.

Gidin başka takımlara bulaşın. Gidin kaç senedir adam gibi araç üretemeyenlere bulaşın. Daha araç pistte çıkmadan vay be diyenlerle dalga geçin. Bir defolun gidin yani.

Ne McLaren ve Lewis miş be konuş konuş bitiremediniz. Bu iki adamı birbirine düşürün yeminle 5 dk bir küfür ederim burda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir