Kategoriler
Formula1

Button: "Kumdan Kaleler Yapıp Kendimizi Kandırmayalım"

Kız arkadaşı Jessica Michibata olan ve kaskında Japon karakterler bulunduran Button, Die Welt Gazetesi’ne, Vettel’in artık şampiyon olduğunu bildiğini söyledi.

Button: “Öyle kumdan kaleler yapıp kendimizi kandırmamıza hiç gerek yok. Uzunca bir süredir zaten Sebastian’ın  şampiyon olduğu açıktı. Bütün sezon çok güçlüydü.”

Vettel, Suzuka’da 10. olsa bile şampiyonluğunu ilan edecek ve bu olmasa bile Button’un yarışı kazanamaması Alman pilotu yine kupaya götürecek.

“Button: "Kumdan Kaleler Yapıp Kendimizi Kandırmayalım"” için 0 yanıt

alonso kariyerinin başında kazandıgı her yariş sonrası kaçıncı galibiyeti ise o kadar parmak gösterirdi yeni bişi degil yani 10 galibiyetten sonra mecburen bıraktı 🙂

Kesinlikle ben ikisini de antipatik bulmuyorum hatta bence üst düzey rekabetin olduğu ortamda az bile yaptıkları 🙂 Ama adam sadece parmağı ile 1 işareti yaptığı için antipatik oluyor, zamanında Fernando çok daha abartılı bir şekilde seviniyordu ama O antipatik olmuyordu. Benim anlamadğım nokta da bu. Tam yazmak istediklerimi yazmışsın bana diyecek bir şey kalmamış :))

O parmak canınızı çok yaktı galiba 🙂 Şaka bi tarafa vettelın kendisine özel bir hareketi bence onu daha özel yapıyor, farklılık iyidır. Bence belçika zaferinden sonra vettel şampiyon olmuştu,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir