Kategoriler
Formula1

Ay Yıldızlı Tulumun Finalde Kullanılması İçin Destek!

Hugo Boss – Mclaren birlikteliğinin 30. yılı şerefine düzenlenen bu etkinlik sene sonuna kadar devam edecek. Türkiye yarışında Mclaren, sitemizin üyelerinden Yusuf Hitay arkadaşımızın tasarımına sahip olan tulumlarla piste çıkmıştı.

Şimdi ise sezonun final yarışı Brezilya’da kullanılacak olan tulum için oylama yapılıyor. Ay yıldızın yer aldığı tulumun son yarışta da kullanılması için bu tasarıma oy vermemiz gerekiyor. Bunun için aşağıdaki linke tıklayarak açılan sayfada Yusuf Hitay arkadaşımızın tasarımı üzerine gelip VOTE linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgili Sayfa:

 http://www.hugoboss.com/de/en/emag/mcLaren/index.php

 

“Ay Yıldızlı Tulumun Finalde Kullanılması İçin Destek!” için 0 yanıt

Arkadaslar Twitter da unlu kisilerden de yardim rica edebilirz mention ederk. Ben sahsen onu da deniyorum. Sorabilecegim herkesten rica ettim kalmadi da artık 😀

NOT.: Alonsocuyum!!!

Yanlışa yanlışla karşılık vermek bana göre yanlıştır. Bahsedilen şeyle bir kazanç sağlamak en azından tasarımcının gönlü için ferahlatıcı olmaz diye düşünüyorum. Kaldı ki ters de tepebilir (firma ilgisi söz konusu olursa).
He bahsedilen gruplar vs. sinden bir şahıs olayı bilir ve kendine dava edinirse o başka bir konu olur.
Sonuçta hadi bizi geçtikte Avrupalı izleyicilerin ilgisi söz konusu olmamışken Macar taraftarların Avrupalılar ile kıyas yapılabilmesi mümkün değil.
Olabilecek en etkili sonuç Yusuf'un firmanın CEO ve CFO ulaşmasıyla mümkün olabilir. Dikkatleri iyice bu şekilde sevk olabilir. Sonuç olarak tasarım sahibi olarak o liderlik yapabilir bizler ancak destek olabiliriz.

şikayet ettim ve inceleyeceklerini söylediler. isterseniz siz de bir şikayet yazısı yazın, çıkmadık candan ümit kesilmez 🙂

bulduğumuz yöntemler işe yaramıyor. yine 5dk da bir atılan oylar geçerli sanırım sadece. o nedenle en iyisi önce bir şikayet yoluna gitmek, oylama bu şekilde olmamalıydı. en azından e-posta istenmeliydi.

Hugo Boss'a yapılacak şikayetin lehimize sonuç vereceğini sanmıyorum ben. Eğer Macarlar haksız yere oylarını artırdı diyerek şikayette bulunacaksak bizler de iki gündür aynı yolu izleyip Türk tasarımının oylarını artırmaya çalışmıyor muyuz?
Hugo Boss şikayeti ciddiye alır ve yaptırıma giderse, hem onlar hem biz yanmaz mıyız?
Üçüncü en fazla oya sahip tasarım hangi ülkeden? : )

muhtemelen bunu yapan kişiler haftasonu hugo boss yetkililerinin çalışmadıklarını biliyorlar. şu an site sahipsiz durumda ve dışarıdan gelen ataklara açıklar. bu yüzden cumartesiyi beklemiş olabilirler.

evet hergün takip ediyorum cuma günü de öndeydik dün bi açtım şok oldum resmen ve hala da devam ediyor bu şikayet etmemiz gerekiyor.inşallah hile yaptıkları ortaya çıkar ve kazanırsın abi

pazartesi daha önce görüştüğüm hugo boss yetkililerine şikayette bulunacağım. aksi takdirde normal yollardan birincilik kimse için mümkün değil. eğer hileye başvurmasalarda şuan kat be kat önlerinde olacaktık. çünkü ilk 4 günde alabildikleri oy miktarı sadece 2000.

kaybettiğimiz açık ve ortada hileyle kazanıyorlar bunu görmeleri lazım ama yapılacak bişey kalmadı.Yusuf abi bizim gönüllerdeki birincimiz ancak hiç de istediğimiz gibi gitmedi oylama

yusufum eğer bu durum sabaha hatta yarın akşama kadar devam ediyorsa bence bir program yardımıyla bu işi yapıyorlar ki ancak bu macarları mail listelerini kullanıp bu meseleyi bütün türkiyeye ulaştırabilirsek çözeriz. hele bu işe birde almanlar veya ingilizler müdahil olursa durum daha vahim. bu arada f5 ile oy artmıyor. oyu az olan bir ülkede denedim oy veriyorsun ama artmıyor. bu arada ctrl shift p ile de 2 oy da 1 tane artıyor.
manuel olarak başa çıkılacak gibi gözükmüyor. işi gücü bırak bence forum gazete ne var ne yok mail at. diğer malum siteye hem bir habere mesaj yazdım hemde iletişimden kısayolu kopyalayıp yalvar yakar bir mesaj attım. ama bir gelişme olmadı.
Allah yardımcımız olsun…

4 gün hiç oy alamayıp, bu gün saat tam 10:00'da oy almaya başlayıp, neredeyse 13 saattir mütemadiyen aynı artışla gelen oyların legal olma ihtimali nedir ?

ya beyler bişey diyecem ama bizi kötülemek için değil , belki de adamlar oyları legal arttırıyordur . neden hepiniz illegal bişey var diye düşünüyosunuz ? bizde kaç yıldır f1 var onlarda kaç yıldır f1 var ? toplamışlardır adamları çatır çatır yükseltiyolardır , f1 kültürü olan bir ülke sonuçta .

ya ben girdi siteye tekrar oyvermek için birde macarlara bakayım dedim 2 katı olmuşlar 26034 idi sayfaya bi refresh attım bi anda oyları 26045 olmuştu 6 sn de 11 oy almış bence foto çekip hugobossa yollamak lazım saat ve oy oranınını göstererek

ayyildiz tim'e soylesek ilgilenirler gibi sanki ama komple siteyi cokertmelerinden veya bir gecede 100bin oy atmalarindan korkuyorum 😀

inciye ben 2 gün önce başlık açmıştım zaten belli bir sayıya da ulaştık.olan bitene koydurmaya çalışıyorum şimdi.iş ciddiye bindi çünkü.

bu güne kadar tehdit bile değildiler, hatta bu sabah saat 10'a kadar 1-2 oy alabildiler. ama ne olduysa sistemi kurdular ve şu an takır takır çalışıyor. benzer bir sistem geliştirmek ve şikayete yanıt bulabilmek dışında bir alternatifimiz yok. çünkü oy atmak ile olacak iş değil, bu gün inanılmaz oy aldık ama durum ortada.

:Neden bu kadar kastınız? Sponsor var marka var para var ülke var. Bunların hiçbirinde biz yokuz. Seyirci olarak yokuz. Anlayış olarak yokuz. Yaşamımızda bu sporun yeri yok. Ama Türk bayrağımız orda var. Bu mu sizi gururlandıracak. Bu kadar mı düştük? Bİr de üçkağıta yatıyorsunuz… "Vatan millet sakarya" durmu varsa da bilelim: Biz bu vatanı hileyle almadık. gerek yok..

S.a İy akşamlar bu iş böyle olmayacak saatlerdir oy atıyoruz ama oy oranlarımız çok çok düşük çünkü karşımızdaki bir makine bununla baş edemeyiz ve işi makinenin ustalarına vermek lazım diye düşünüyorum .Ben ihbar@ayyildiz.org bu siteye e-mail atacam yardım isteyecem ayyıldız teamını bilmeyeniniz yoktur heralde bilmeyenler internette araştırabilirler.Yanlız sadece benim e-mailimi önemsemeyebilirler yada fark etmeyebilirler ama onlarca aynı konu için e-mail gönderir yardım talep edersek bizleri kırmayacaklardır diye düşünüyorum.

ARKADAŞLAR NE OLUYOR YAADAMLAR 22.XXX DE BİZ 10 BİNLERDEYİZ…..BENCE BİRİLERİ OKAY KARACANA ULAŞIP YARİNKİ PROGRAMDA KONUYU GÜNDEME GETİRMESİNİ RİCA EDİN….SERHAN ACAR A DA ULAŞMAYA ÇALIŞIN O DA YAYINDA OLAYI GÜNDEME GETİRSİN……….YUSUF KARDEŞ BENCE SEN YARIN F1 KULÜBÜNE GİT ORADA KONUYU AÇ….ANCAK ÖYLE TOPARLAYABİLİRİZ….YOKSA ZOR………

İllegalliği eleştiren arkadaşlar.

DURMADAN OY VERİN BEN 3 TANE ATTIM DİYEN SİZ DEĞİLMİYDİNİZ?

Bu bir çocuğa tokat atan birinin,çocuğun babasından dayak yiyince,kendi babasına ağlamasına benziyor.

toplamda 3 saatir falan verilen programla surekli oy atiyorum umarim sonucunu aliriz. gece de makinayi acik birakacagim

Legal olmayan bir şekilde oy verme yapılıyor ise şu şekilde anlaşılır: Oy verenlerin IP adreslerini incelersin, bir IP'den kaç oy gönderildiğine bakarsın. Ancak onların oy kullanan herkesin IP adresini kaydettiğini zannetmiyorum, çünkü bu onbinlerce IP'nin kaydedilmesi demek. Bunu yapacakları olsaydı IP başına birden fazla oy kullanmaya izin vermezlerdi zaten.

adamlar 19 bin küsür biz 9 bin küsür ne biçim iş ya adamların yaptığı illegallik onlar ne oynuyorsa bizimde onu oynamamız lazım şu anda farklı bi şekilde önde olmamız gerekiyordu ama fark yiyoruz inşallah kazanırız ama zor gibi

hemen pes etmeyelim 70 milyonluk ülke……..ARKADAŞLAR BİR ŞEKİLDE OKAY KARACAN A FELAN ULAŞIN YARIN PROGRAMDA SÖYLESİNLER…..AYNI ZAMAN DA SERHAN ACAR DA YAYINDA BAHSETSE SÜPER OLUR…..BENDE TWİTTER YOK OLANLAR UĞRAŞSIN……BİZ TÜRKÜZ HAKKIMIZI YEDİRMEYİZ….KOLLARI SIVAYALIM………………

Farkın bu kadar hızlı açılması şaşırtıcı.Sadece macarların oyuyla olduğunu sanmıyorum.Tüm dünyanın sadece macarlara oy verdiğini de sanmıyorum.O zaman bunu açıklayacak geriye bir tek seçenek kalıyor.
HİLE VAR.

arkadaşlar emeğiniz için minnettarım ancak bu şekilde hepimizin emekleri boşa çıkacak. en iyisi önce bir hugo boss'a şikayet yazısı hazırlayalım, en olmadı macarların yaptığı gibi 100er 200er arttırmanın yollarına bakacağız mecburen. ingilizcesi iyi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

internet explorer'ı in private modunda açmak için
ctrl+shift+p yapıp linki oraya kopyalayın, defalarca oy atılabiliyor
sayfa yenilenince tekrar atılıyor.

ah ya adil dövüşselerdi, 3 e katlamıştık en yakın rakibi. zaten güle oynaya geçirecektik 7 günü. bu hiç iyi olmadı, ya şikayet edip diskalifiye edilmelerini bekleyeceğiz(hiç sanmıyorum(biz de gidebiliriz) ya da gece gündüz şu otomatik oy atma yöntemini kullanacağız. ancak 7 gün sonunda çok astronomik rakamlar olacak, tam anlamıyla saçmalık.

onu biliyordumda firefoxa birşeyler oldu ctrl shift p yapınca olmadı bende explorerdan yaptım şu anda 4 saniyede 1 oylar akıyor 😀 bunu daha görülebilir bir yerlerde yazsanız çok iyi olur ben 4-5 tane daha arkadaşımı haberdar ederim onlarda oy atmaya başlarlar. Hack Time :)))))))))

grammer ım berbat 🙁 uzun zaman oldu resmi ingilizce kullanmayalı 🙁 yoksa dediğin gibi bu işi aslında şikayet etmek lazım yoksa ülkenin nüfusundan fazla artış yapıyo adamlar

Abi ben açıyorum firefoxla ama bi kere oy veriyorum sonra thank you yazıyor her yenilemeden sonra yani 1 kere verebiliyorum. Sayfayı yeniledikten sonra vote yazısı bir daha çıkmıyor. nasıl halledeceğim bunu ?

oy artış hızı veriler ile örtüşmüyor. belki sistemlerine geç yansıyor bilmiyorum ancak, şuan bir çok makine ile deniyoruz ancak artış hızı hemen hemen aynı.

yaw millet hile yapıyo da sizin bu yaptığınıza ne deniyo sorması ayıp madem illegallik olduğuna dair şikayet edeceksiniz sizin yaptığınızın legal olduğunu falan mı sanıyonuz

hocam oy ile olacağını sanmıyorum, zaten adamların aldığı oy oy değil, bu işe hile karıştı. haber sitelerinden çok bu işlerden anlayan kişilerden yardım istemek lazım. en olmadı pazartesi hugo boss'a şikayet mail'i atacağız.

adil yollardan olsa açık ara alacaktık oylamayı, cidden bu hiç hoş olmadı.

yusuf bence sen kendi mailinden bir sürü forum sitesi veya bloglar var oralara mail at yardım iste.tek tek gir üye ol yardım iste. ben şahsen 100 kişiye mail attım onlarada arkadaşlarına mail atmaları konusunda ricada bulundum. moral bozmak yok daha 7 gün var….
ayrıca bütün gazetelere mail at belki haber yapan olur. bellimi olur? en çıkılmaz durumda dahi 7 çıkış kapısı var derler. moralini bozma…
alonsocular yardım lütfen…

bu şekilde yapmamıza rağmen fark açılıyor, üstelik bu güne kadar doğru düzgün oy alamayan birileri tarafından. illegal bir durum söz konusu

yapacağınız şey basit açın interneti aynı anda ctrl shift ve pye basın siteye girin attıktan hemen sonra sayfayı yenileyin e-maile gerek yok

arkadaşlar dediğimi yapın fakat bir önceki kullandığınız sayfayı kapatmayı unutmayın. o zaman olmuyor. şu an macarlar bizden hızlı maalesef:(

Diğer alonso'cu arkadaşları tenzih ederim ama bu nasıl bir bakış açısı ki, Senin ülkenin bayrağı gözükecek ama sen sırf mclaren'e kıl kapıyorsun diye oyunu macarlara veriyorsun. Söylenecek başka birşey yok açıkçası. Alonso gözünü kör etmiş. Yusuf Hitay arkadaşımız da, büyük bir iş başarmış bize de dsteklemek ve tebrik etmek düşer. Ya böyle bir tasarım çıkmasaydı bizden birinden. O zaman oy verecekmiydin. Bir yabancı adamın tasarımına mesela

Ozaman şöyle yap bu sayfayı ikidebir yenile sonra linke bas tekrar verebiliyorsun aman bir az elini çabuk tut fark giderek açılıyor

7687-12383 durum
arkadaşlar herkes mail listesini kullansın…adamların nüfusu kadar bilgisayar vardır bizde…geçemezsek yazıklar olsun.

arkadaşlar boş bir explorer sayfasında ctrl+shift+p ye basın çıkan inprivate de boş kısma oy kullanılan yerin kısa yolunu kopyalayın dalın içeri. her denemede tekrar oy verebiliyorsunuz…savaşta hile mübahtır. dürüst bir oylama olmuyor madem öyle devam…

başka bir yöntemi olmalı, 3 gündür doğru düzgün oy alamayan adamlar bir anda 10000 oy alamaz normal şartlarda. sanki biri sayacı bozmuş gibi. başka bir yöntemi olmalı.

Ben bu meretten o kadar anlamam. Biri arkadaşa yardımcı olursa iyi olur beyler. Yusuf, ben şimdilik çıkıyorum. Ayın 15'i son. Sözüm olsun o güne kadar en az bir 200 oy daha veririm. Sen sıkma canını. Biz kazanacağız, göreceksin.

12000 e dayanmışlar açıkçası fark giderek artıyor kendim oy atıyorum millete attırıyorum ama bizim de o açık yolda son derece aktif olmamız lazım ki ay-yıldızlı tulumu görme hayallerinden cebren ve hileyle kopmuş olmayalım…

Evet haklısın. Aslında buradaki tartışmalar bile içimizdeki F1 tutkusunu gösteriyor. Aslında en önemli eksiğimiz bir pilotumuzun olmaması.

Evet haklısın. Aslında buradaki tartışmalar bile içimizdeki F1 tutkusunu gösteriyor. Aslında en önemli eksiğimiz bir pilotumuzun olmaması.

bende işi yaramıyor bu yöntem. in private'de oluyorum ama f5'leyince vote yazısı yine siyah çıkıyor. belli bir süre sonra beyaz oluyor

Katılmamak elde değil. Azınlık olan kitlenin bile bilinç düzeyinin artmasının gerekliliğine inanıyorum hatta. Sokaktaki vatandaş konusu ise bambaşka bir düzlemde ele alınmalı, yapacak çok şey var. Yerli otomobilden önce, New York'taki taksi ihalesine yerli üretim bir otomobille katıldığımızı ve son 3'e kalıp nasıl elendiğimizi hatırlatırım. Sebep olarak gösterilen ise, Türklerin bu konudan ne kadar uzak ve yetersiz olduğu da bambaşka bir mesele. Ben şahsen çevremde bu bilinci yavaşta olsa yaymaya çalışan biriyim, çok alakasız insanlar yarışları takip eder oldular. Bir zamanlar otomobil dünyasına bile çok uzak olan bir arkadaşım sabahın köründe uyumak yerine benimle yarış izliyorsa, bir şeyler yapabileceğimiz anlamına gelir bu, sizden de bunu yapmanızı rica ediyorum. Elbette kimseye zorla sevdiremeyiz ve birden olmaz, ama yavaş yavaş insanların kanına girilebiliyor 🙂

ctrl+shift+p

Explorer açıkken ctrl+shift+p basın. Private sayfası (ben de ilk defa duydum) açılıyor. Oyunu ver, 'e-posta adresini ver de seni kaydedelim' şeklinde öne yeni pencere açılınca onu kapatmaya uğraşma. F5 ile sayfayı yenile. Oyunu kullan sayfayı yenile. Oyunu kullan sayfayı yenile. Oyunu kullan sayfayı yenile…

Açıkçası ben Monaco'nun tasarımı daha çok beğenmiştim, o yüzden sana oy vermedim, ama rakibe de oy kaptırmamak adına oy vermemeyi uygun görmüştüm. Ama Macarların bu yaptıklarına kayıtsız kalamazdım, an itibariyle oyumu kullandım, başarılar dilerim

orası öyle gerçekten azınlığız. ama herşey böyle böyle başlar toplumlarda.

türkiyede mesela rc modelciler de çok azınlıkta

ama zevk aldığımız şeyi yapmaya devam edip mümkün oldukça da yaymalıyız

facebook twittedan ve oyunlardan paylaşırsanız yetişiriz ve gece coşmamız lazım şimdi onlarda herkes görüyordur oyları

Arkadaşlar ne kadar oy verirsek verelim onlara yetişemiyoruz. Çünkü organize değiliz. Şurada 10 kişi olarak inprivate oy versek geçeriz onları yapacağınız çok basit hadi arkadaşlar.

Anlatıyorum: internet explorer açın, ctrl+shift+P yapın yeni bir sayfa açılacak. Açılacak sayfaya

http://www.hugoboss.com/de/en/emag/mcLaren/index.php#/5

linkini girin adres çubuğuna. Sonra da oyunuzu verdikten sonra sayfayı refresh yapın. göreceksiniz yeniden oy verme butonu aktif olacak.

Hadi arkadaşlar. Formula 1 fanı olduğumuzu göstermenin zamanıdır.

hala hızlarına yetişemiyoruz, başka bir açık bulmuş olabilirler. yoksa hiç almadığımız kadar oy aldık bu gün.

Türk bayraklı bir tolum ile çıkma ihtimali beni son derece gurulandırmışken bunun tasarımcısının yusuf hitay olması ki hiç görmediğim halde beni ayrıca gururlandırdı
Tebrikler Yusuf hitay senin sayende umarım kazanırız ve sevincimiz katlanır sayende.

Arkadaşlar desteğimizi verelim ama ben bu ülkenin F1'i hakettiğini çok da düşünmüyorum. Ve bizi bir azınlık olarak görüyorum. F1 sevgisini içinde yaşayan bir grup azınlık. Formula 1 adının sihrini, gerçek anlamda manasını çoğu bilmez. Çoğunlukla 'araba yarışı','formula' olarak adlandırır ve benim gibi F1 dostlarını çıldırtırlar. Onun için en ucuz biletlerin olduğu İstanbul Park'ı dolduramadık. Onun için yıl 2011 ve biz hala yerli otomobili tartışıyoruz. Ben olduğu yerde doksan dakika top çeviren adamları( Süper Lig'i kastediyorum) izlemektense keyifle F1 izlemeyi tercih ederim. Bu çoğunluk bunu nasıl anlamıyor, ben de onu anlamıyorum.

sitenin bi açığını buldular galiba böyle online oyun oynayanlar da böle işleri yapan biri yok mu ya öle de hile oluyor ama macarların yaptığıda hile şu anda oyları çok çabuk yükseliyor :S

çok yavaş yükseliyoruz olmaz böyle Adamlar 10600 civarıydı 800 civarı olmuş

biz çok yavaşız onlara oranla.

arkadaşlar geçmenin en kolay yolu metin2 gibi knight gibi oyundakilere söyleyin orda çok kişi olur daha çok oy alarız

yok değil sen at yeter bunlar kesin bi program yoluyla artırıyorlar oyları bi açık bulmuşlar olar 100 100 artıyo be

internet expoler açıkken ctrl + shift + P yap açılan yeni sayfaya linki yapıştır ve oy kullandıktan sonra F5 le yenile sayfayı tekrar oy kulan

biz kazandık moduna girdik galiba öyle geride kaldık şimdi 300 500 kişinin inprivite modundan oy atması lazım sürekli

oo macarlar çoşmuş 2-3 kişiyle geçemeyiz en az 250 kişi olacakki inprivate modundan sürekli oy atmalıyız macarlar manyak oy alıyor

bizim aralıksız oy atmamımız lazım macarlar dakka başı 100 oy 100 oy artıyo yusuf abi de ne yapmamız gerektiğini söylemişte bu macarlar dakka başı artıyo ya başka ne yapmak gerekiyo

daha dün baktım attım baya oy bugün bi baktım şok oldum mclareni sevmesekte işe o boyuttan bakmamak lazım oylara yüklenin

ben bi 100 tane verdim peşpeşe 🙂 – herkes devam ederse daha 1 haftamız var – rahat yakalar geçeriz onları 🙂 –

internet explorer'ı in private modunda açmak için
ctrl+shift+p yapıp linki oraya kopyalayın, defalarca oy atılabiliyor
sayfa yenilenince tekrar atılıyor.

bu açığı buldular heralde

internet explorer'ı in private modunda açmak için
ctrl+shift+p yapıp linki oraya kopyalayın, defalarca oy atılabiliyor
sayfa yenilenince tekrar atılıyor.

sanırım macalar bu şekilde geçti bizi.

izmir serbest bölgedeki hugo boss fabrikasınada haber uçurduk.e nede olsa dayımızın damadı orda ar-ge ekibinde.hadi bakalım ay-yıldızı interlagosta dalgalandırabilecekmiyiz.

yaşarım nerdesin? 🙂 yahu çıkart yeni bir kafa kağıdı gel aramıza…uzun zaman oldu…bu sitenin gelmiş geçmiş en çok yorum yapan ilk yüzde 5 e girecek olan sen neden yoksun? olabilir. bak biz kaç sefer yollandık ama yine buradayız. tabi sen pilotundan da alışık değilsin yollanmaya bu gücüne gitti:))))olsun şeriatın kestiği parmak acımaz de tekrar gel eskisi gibi mesai saatlerinde sabah 08:30 akşam 18:00 arası eskisi gibi yorumlarını yap…hadi uzatma artık:) üzüyorsun beni ona göre:(

yusuf cum moralını bozmak gıbı olmasın.sakın moralını de bozma zaten..eminim sende biliyorsundur..mali müşavirlik sınavları okadar zorki..orduda kurmaylık sınavına gır smmm sınavına gırme o derece yani.benim eşim mali müşavir ordan bilyorum.sınav donemınde sınava gımıs kadar oldum.kursiyerler sınava gırmeden once ve sınav sonrası konustugum butun adaylar aynı seyı soyluyordu.cok cok cok zor diye.insallah yolun acık olur gırdıgın sınavları verırsın.bu arada 3499 olduk:)

bir alonsocu (hakana itfahen) olarak mclarenci yusuf kardeşimizin ellerine sağlık.inşallah kazanan türkiye olur.birde yusuf sen bakma milliyete falan onları çizgisi belli.

ne güzel temenniler bunlar, inşallah bu yolda bir faydası da olur. gerçi mayıs ayında milliyetin çok acayip bir haberi vardı. amatör olarak moda ile ilgileniyormuşum =)

lewis ile kısa bir sohbet şansım oldu. sıralama turlarını mclaren garajında izledim ve yine cumartesi günü padokta idim.

bu yarışmayı kazanırsam son yarışta beni brezilya'ya götürecekler, yine padok bileti ile birlikte mclaren takımı ile birlikte hareket edeceğim sanırım 🙂

biz 1900 küsür oydayız bizden sonra macarlar 400küsür oydalar….alonsoculardan da destek vermelerini temenni ederim. şimdi hamilton diye rahatsız olurlar olsun buna ülke meselesi diye baksınlar:) bu tıklamalar bellimi olur bir gün gelir yusuf yüzlü kardeşimizi dünya çapında bir moda tasarımcısı yapar. made by yusuf hitay yazılarını dünyanın en seçkin tekstil ürünlerinde görürüz. belkide hugo boss gibi bir marka olur…seher vakti bu yazdıklarım dua niyetine geçsin inşaallah…

abi bende oyumu kullandım inşallah kazanırsın.Brezilya Gp sinde o tulumları görmek çok güzel olur gerçekten inşallah kazanır tasarımın

daha önce katıldıgım bir yarışmada bir mail adresi ile tek oy atılabılıyordu burdada vote dedıkten sonra mail adresi istiyor.verdikten sonra oy sayısı artıyor.

hocam mail'e ihtiyaç yok,sadece "vote" diyip açılan pencereyi kapatacaksınız. teşekkürler desteğiniz için. serhan acar'ın desteğini de arkamıza aldık, doğru yoldayız 🙂

yusuf kardeş 5 mail adresim vardı.3 farklı pc den 5 farklı maille oy attım.akşama eşiminde iki maili var iki oyda ordan bereket vversin..inşallah biz kazanırız..:)

ingilizcem yok oy verdim mail istedi onuda yazdım sumbit e tıkladım.ama oyumun gıdıp gıtmedıgını bılmıyorum orda oy saysınını veya arttıgını fılan gormedım..

anlaşılan sende iyi bir f1 seversin. rekabet olmayan ortamlardan hoşlanmıyorsun 🙂 ancak bu durum biraz farklı, açıkcası ne olmuş ne bitmiş diye bakmayı düşünmedim, olabildiğince insanların duyması her açıdan daha faydalı. yani "biraz yetişsinler sonra abanırız" yöntemi pek gerçekçi bir yöntem sayılmaz, işi garanti altına almak en mantıklısı. evet insanlar güzel olduğu için değil türk olduğu için oy veriyor olabilir, bu bir açıdan pek adil sayılmaz ancak diğer açıdan bu ortamı görebilmek bile hoşnutluk duyulacak bir şey. dolu tarafından bakmak lazım yani, oy için teşekkürler 🙂

yalnız diger ülkelerde duruma uynamaya başlamış galiba 🙂 dün en fazla 15 civarı oy alan vardı diger ülkerlerden şuan monaco tulumu 84 oya çıkmış ama tabiiki bunun hiç bir önemi yok 🙂 türkler bi ankete girdilermi onu asla kaybetmezler

o monaco bayragı pek gözükmedigi için bilinmemesi dogal zaten ama dikkat edilirse sıralama 2011 takvimine göre yapılmış türkiyeden başlayarak sıraya uygun bi biçimde gidiyor

ayrıca tulumunu beğenmediğim anlamına başarını desteklemediğim anlamına gelmesin, bende oyumu kullandım ülkem adına sadece o kadar. 😉

"ülkem ve senin adına sadece o kadar" daha doğru olacaktı;)

acizlikten kastım kesinlikle oy kullanımı için, fazlasıyla abartılmış 600 oy en yakın adaya 540 oy fark atmış(şimdilik tabi iş başbaş gider duruma geldiğinde abanırız orası ayrı) gerçek bi rakabet ortamında olsa güzel olurdu, ben böyle bir başarıyı istemezdim doğrusu, 600 oyun hepsini türkler verdi asıl vermesi gerekenler diğer ülke vatandaşları olsa daha iyi olmazmıydı, sen oradaki en çirkin tutum olan birleşik arap emirlikler tulumunu yapsan da yine 600 oy alacaktın bununa gerçekten sevinirmiydin?

ayrıca tulumunu beğenmediğim anlamına başarını desteklemediğim anlamına gelmesin, bende oyumu kullandım ülkem adına sadece o kadar. 😉

Yalnız baya devasa bi fark oluşmuş:) Ben de 4-5 kere oy attım:D Keşke sadece sıralamada değil pazar günü de giyseler.

Yusuf umarım sen kazanırsın. Her gün twitter ve facede paylaşacağım bu haberi bütün arkadaşlarıma da link gönderdim. Senin kazanman için dua ediyorum. Arkadaki Türk bayrağını gördükçe duygulanıyorum. Çok güzel bir tasarım yapmışsın. Eline sağlık…

alonzomanyaa, sen değil miydin pilotun İngiliz basınına laf atınca birden bire Türk olduğunu hatırlayan? İngiliz düşmanlığı oluşturmak için Çanakkale savaşından ve kurtuluş savaşından bahseden? "Türk'ün Türk'ten başka dostu yok" diyen? Şimdi senin Türklüğün nerede?

Burada bir kardeşimiz tasarımda bulunmuş, elbetteki destekleyeceğiz.

Hayır çağrıştırmadı. Yapılmasın TR de F1, umurumda bile değil. Varmı daha ötesi allah allah… Bu benim zevk için izlediğim bir spor sadece, ne karnım doyuyor ne de cebim doluyor bana ne… Ne olacak F1 geri gelince, ne kadar ….. varsa yine köşeyi dönecek. Hiç gelmesin daha iyi..

her ne kadar güzel tasarımlar olsada

Yusuf HİTAY imzalı tasarım da oldukça hoş ve güzel kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

puanlarımız kendisine olacak.

Final yarışında McLaren pilotları podyuma çıkarsa tüm dünya basını ''McLaren İstanbul Park'ta kullandığı tulumları giydi… vs..'' diye haber yapacak. Altını çiziyorum İstanbul,Park,Türkiye,AyYıldız.. Birşey çağrıştırdı mı?

acizlik ?
bu spor dünyanın en büyük reklam organizasyonlarından biridir aslında…
ve sen orada laleli tulumlarınla çıktığında bu hangi ülkenin di diye arama yapılıp senin ülken çıkacak ve tanıtıma katkı yapmış olacaksın…bu tasarımı yapan kişi ayrı bir gurur yaşayacak…ve belki önüne başka fırsatlar gelecek…iyi niyetli düşünmek lazım…sen bundan faydalanmadığını düşünsende ülken ve dolaylı yoldan başkaları yarar sağlayacak..
biraz geniş düşünün…

Benim anlamadığım neden haksızca öne geçmeye çalışıyorsunuz. Bileğinizin hakkıylan kazansanıza oylamayı. Herşeye bir hile sokmak zorundamıyız..

yusuf kardeşimizin böyle bir tasarımından haberim yoktu.ellerine sağlık her ne kadar rakip olsakta:)

bende oyumu verdim inşallah gönlümüzce olur herşey.

yalnız macaristandaki tulumda fena değil ha yada hangi ülke ise ispanyanın yanındaki siyahı severim hakikaten çok hoş odaa

acizlikten kasıt nedir anlamadım ? ayrıca ilgisizler dediğin yarışmaya hemen hemen her ülke yüzlerce hatta bazı büyük ülkeler binlerce tasarım ile katıldı. türkiye ise sadece 36 tasarım yaptı. bu duruma acizlikten çok dayanışma denir bana kalırsa.

öncelikle trf1.net'e teşekkürler.

cidden iyi fark oluştu, ingilizler hala uyanamadı sanırım yoksa böyle bir tablo beklemiyordum. çünkü zaten elemanlar 2000 tane tasarım yapmıştı :S

teşekkürler arkadaşlar ilginiz için.

ahah bir bakıyosun ip hep 1 kere değişmiş xD de neyse 4 dk sonra sayfayı yenileyin tekrar oy verin bu arada ben naqio şifremi ınuttum

oyumu verdim 🙂 bence en kötüsü üst köşede arap emirlikleri bayrağı olan sarı-mavi tulum. bizimkini saymazsak en güzeli alman bayraklı siyah tulum.

daha şimdiden garantilenmiş gibi acayip fark olmuş 170 e 10 falan şuanki durum abudabi de giyilecek tulum çok egzantirik olmuş yalnız 🙂

10 farkli sirkete uzaktan baglanip oy kullandim 🙂 ip degistirerek defalarca oy kullanabilirsiniz, bilginiz olsun.

Biraz Türk işi oluyor ama napalım 🙂

Ben en çok Almanya ve İngiltere tulumlarını beğenmiştim.

Tabiki ülkemiz için oyumuz arkadaşımaza.

Olaya duygusal bakıyoruz biraz.

Ama tarafsız gözle yukarıda dediğim gibi.

Bunu sadece tasarıma bakarak söylüyorum.

Oyumuz hayırlı olsun arkadaşımıza ve ülkemize.

hadi arkadaşlar göreve

ağır romanı izleyenler bilirler;bıçaklı dövüş sahnesinde İSTİKLAL MARŞIMIZ başlayınca herkes esas duruşa geçiyordu.bizde birbirimizin yorumlarına cevap vermeyi bırakıp ilgili linke girip oylarımızı AY-YILDIZLI tuluma verelim.sosyal sitelerde arkadaşlarımızı davet edelim.f1 kaçtı ama türk f1 severler olarak bari bunu başaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir