Kategoriler
Formula1

Alonso: "Vettel Mükemmel Bir Sene Geçiriyor"

Alonso, Vettel’in cuma günü yaşadığı soruna rağmen bugün pol pozisyonu kazanmasının mükemmel bir sezonun parçası olduğunu söyledi.

EFE ajansına konuşan Alonso “Her şeyi doğru yaparsanız, işler hep yolunda olur. Onun için mükemmel bir sene oldu ve bunun yanında aracı çok üstündü.”

“Olması gereken zamanda hep mükemmel iş çıkardı. Sorunları sadece cuma günü oldu, pol pozisyonları ve yarışlar kazanarak mükemmel iş çıkarıyor.”

“Kanada gibi oldukça zorlu yarışlarda geçirdi ancak sakin kalıp 2. olmayı başardı.”

“Bazen şanslı olduğu doğru ancak kilit zamanlarda mükemmel iş çıkardı.” dedi.

 

“Alonso: "Vettel Mükemmel Bir Sene Geçiriyor"” için 0 yanıt

tamam şu mantık bir yere kadar doğru, iyi araca tabi ki iyi pilot oturur. Fakat her sene güç dengeleri değişebiliyor. Mclaren gibi güçlü bir takım 2006 da yarış kazanamadı, senelerdir takımlar şampiyonluğu yok. Ferrari bu sene sadece bir yarış kazandı. Bu işin bir garantisi yok 🙂 2004 te bir yarış kazanan Renault, sonraki iki sene şampiyon oldu 🙂

Yavrucuğum o en iyi araca binebilmek için iyi pilot olman lazım bunu sokun kafanıza artık araçla şampiyon olmayı başarıyor zırvasından kurtulun en iyi aracı yapın ozaman yapamıyorsan saygı duy bukadar basit.O koltukta herkes oturamaz.

Aynen öyle.
Biz izleyiciler ne kadar iyi pilotları göğe çıkarıp normal pilotları yere sokuyorsak .
Kötü dediğimiz pilotlarda iyi araçla şampiyon olur.

Araç yoksa hiç birşey yok.

Vettel,Button en yakın örnekleri…

Bazı arkadaşlar Vettel le carlı bir tutmuş.

hayır.yarın sabah,carl tıpkı Jv,button ve pek çok 1 defa dünya şampiyonu olmuş pilotlarla birlikte anılacak.

Vettel yarın en genç çifte dünya şampiyonu olma şerefini İspanya Kral'ından devralacak ve bu onura erişecek.

kimi,carl,button 1 kez dünya şampiyonu oldular.

Alonso-Vettel 2.Şu anda f1 deki en iyi iki pilot.(Schumi ayrı).

Alonso gridin 3. sene başında 4. hatta bir ara 5. aracıyla hala carlın önünde.Bu saatten sonra carl 2. olsada hiç farketmez.İspanya gp sinden sonra carlın her hareketini her yarışını inceleyin.Hepsi sorunlu.

Vettel,Alonso dan iyi ise o zaman carl dan kat ve kat daha iyidir.

hem carl…..Safkan bir İngiliz takımda olunca senin ''ID'' hele hele patron ron olmayınca hiç bir işe yaramıyormuş değilmi.

Kara kaplı kitabımdan tüm f1 severlere saygılar.

tebrikler Seb.That was what you were talking about.

yas otuz !! söyle bir bakiyorum schumacherin muhtesem bes sezonun baslangic tarihi 32 !.yani schuminin f1deki en iyi zamanlarini bu 30 yasindan sonra baslamis .button sampiyonlugunu kazandiginda kac yasindaydi? .yani yas otzu demek bitis degil tam tersine en iyi zamanlardan biridir.tecrube ,hatalardan ders cikarma hepsi yasanmis ve bu yapilanlarin semeresini toplanabilecegi en iyi zaman.ayrica bu pilotlar bu spor icinde kendine en iyi bakan pilotlar ve sporcular.bakin schuminin vucuduna .kisacasi bence otuz yas iyi bir baslangicin yasidir.

hah.Schumacher 2000'de şampiyon olurken 32 yaşındaydı.2004'teki son şampiyonluğunda da 36.formula 1'i bilmiyorsanız konuşmayın.

Arkadaşlar ne kadar oy verirsek verelim onlara yetişemiyoruz. Çünkü organize değiliz. Şurada 10 kişi olarak inprivate oy versek geçeriz onları yapacağınız çok basit hadi arkadaşlar.

Anlatıyorum: internet explorer açın, ctrl+shift+P yapın yeni bir sayfa açılacak. Açılacak sayfaya

http://www.hugoboss.com/de/en/emag/mcLaren/index.php#/5

linkini girin adres çubuğuna. Sonra da oyunuzu verdikten sonra sayfayı refresh yapın. göreceksiniz yeniden oy verme butonu aktif olacak.

Hadi arkadaşlar. Formula 1 fanı olduğumuzu göstermenin zamanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir