Kategoriler
Formula1

Dennis, Mosley Skandalı ile İlgisi Olmadığını Söyledi

Mclaren Patronu Ron Dennis, FIA Başkanı Max Mosley’i saran skandalın arkasındaki bilinmeyen kişi olabileceği yönündeki spekülasyonları yalanladı.

Çıkan söylentiler Max Mosley ve Ron Dennis arasında olan uzun süreli husumetin ve geçen seneki casusluk skandalı sonucunda Mclaren’e verilen cezanın ardından bu olayın arkasından Dennis’in bulunabileceği yönündeydi.

Times’a konuşan Dennis "News of The World’un Bay Mosley hakkında ortaya koydukları ile hiç bir ilgim yok." dedi.

Dennis ayrıca şirketinde hiç kimsenin bu konuyla ilişkisi olmadığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Prag radyosuna konuşan Çek Otomobil Federasyonu Başkanı Radovan Novak, Dennis’in bu olay ile bağlantısı olabileceğini iddia etmişti.

Dennis, Novak’a mektup yazdı ve yaptığı yorumlara açıklık kazandırmasını ya da geri çekmesini istedi.

Bu hafta çıkan haberler FIA Başkanı Max Mosley’in News Of The World’de çıkan görüntülerin kaynağını bulması için detektiflik ajansı Quest ile anlaştığı yönünde.

“Dennis, Mosley Skandalı ile İlgisi Olmadığını Söyledi” için 0 yanıt

bende de başından beri bi ron şüphesi vardı zaten,ayrıca ron amcanın bu demeçlerini ben bi yerlerden hatırlıyorum sanki 🙂 geçen sene de casusluk olayında takımda kimsenin bilgisi yok hiçbyere sızmadı bilgi diyodu da,sonra evet sızmış diye kabullendi,aynı hesap olmasın ron amca?? :))

Mc Laren sen hiç konuşma kardeşim bir kere her başarısızlıkta ''sadece'' FIA yı bahane ediyorsunuz işte!!! bunu sırf ferrari'ye olan nefretinden, çekemeyenler gelip buraya yazanlarda var. bu kişileri anlayabiliyorum. GİTSİN BUNLAR FUTBOL İZLESİN MÜMKÜNSE!!! GS-FB TARTIŞMALARINA GİRSİNLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir