Kategoriler
Formula1

Türkiye Öncesi Bridgestone

Hirohide Hamashima – Bridgestone Motor Sporları Lastik Gelişim Başkanı

"İstanbul’da çok çeşitli virajlar var ve araç potansiyeli ve lastik potansiyelini kullanma bakımından oldukça zor bir pist."

"İstanbul’da tüm sezon gördüğümüz en yüksek G kuvvetleri görüyoruz ve bu yüzden en sert hamurları buraya getiriyoruz. Şu ana kadar burada çok sıcak hava koşulları ile karşılaştık ancak bu sene mayısta yapılacak olması biraz sıcaklıkta düşüşe neden olabilir."

"Geçen sene bazı pilotlar lastik kullanımında sorun yaşadılar ve bu yüzden benzer sorunları en aza indirgemek için üretimde değişiklikler yaptık."

"Sadece bizim lastiklerimiz için zorlayıcı bir pist olmayacak. Takvimdeki diğer pistlerin aksine saat yönünün tersine olacağı için pilotlarda çok zor bir yarış geçirecekler."

“Türkiye Öncesi Bridgestone” için 0 yanıt

ben ne dedim ki :)) allah aşkına yaw gerçekleri biraz espri katarak yazmakmı suç allah allah sizin probleminiz içinize gelip gelmediğidir bu kadar basit ben hiç bi zaman hakaret etmedim etmemde ama sağolsun trf1 beni hakaretli birisiymiş gibi göstyeriyor bi garipsiniz valla…fatih sana diyorum :)))

1ceMan KiMiRaikkoNeN nickli arkadaşım yorum yazarken biraz düşünmeni öneriyorum. eğer amacın ortalığı karıştırmaksa buna müsade edilmez.

''Herifler'' nasıl bir kelimedir bunu bana söylermisiniz '' arkadaşlar '' demek bu kadar zormu karşımızdaki kişilere bu kadar kin ,nefret nereden geliyor bu tahammülsüzlük nereden ve neden ayrıca kullandığımız TÜRKÇE berbat arasıra yorumda neler yazıldığını dahi anlaşılmıyor bulmaca çözmek gibi

mayısta istanbul un havası hiç belli olmaz acayip sıcak olabilecegi gibi yagmurda yagabilr ki yağarsa 8. virajı cok merak ediyorum kac arac dısarıya cıkar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir