Kategoriler
Formula1

Hamilton: "Button Başardıysa Ben De Yapabilirim"

McLaren pilotu, Almanya GP’den bu yana podyuma çıkamadı ve Belçika, Singapur ve Japonya’da yarış içinde kazalara karıştı.

Pilotlar klasmanında 5. sıraya kadar gerilerken takım için liderliği Jenson Button’a kaybetti.

McLaren pilotu, sorununun tek bir şeyden kaynaklanmadığını ve artık çıtayı yükseltmesi gerektiğini söyledi.

Hamilton: “Sanırım birçok şeyin kombinasyonu. Çoğu da benden kaynaklanıyor”

“Kendinizi ne yazık ki sarı bayraklar veya trafiğe katılmışken bulduğunu zamanlar olur ama bu bir mazeret değildir.”

“Hepimiz işimizi yerine getirmeliyiz; diğerleri de bunu yapmalı. Biraz tempo eksikliği yaşıyoruz; doğru zamanda doğru yerde değiliz ve gelişmek için bunun üzerine çalışıyoruz”

Hamilton, Button’un elde ettiği sonuçların McLaren’in gücünü ortaya koyduğunu söyledi ve takım arkadaşı bunu başarabiliyorsa, kendisinin de yapabileceğini ifade etti.

Hamilton: “Her hafta sonu yaklaşımım, iyi bir hafta sonu geçirmek üzerinedir. Ama şimdilerde bazen böyle  olmuyor. Daima geri döner, şansımı denerim ve daha iyi bir sonuç umarım. Kendimi elimden geldiğince iyi şekilde hazırlıyorum”.

“Açıkça Jenson, rekabetçi olduğumuzu gösterdi. O yapabiliyorsa, ben de yapabilirim diye düşünüyorum. Bu yüzden işleri yoluna koymalıyız. Umarım sıralamada zamanı iyi değerlendiririz ve buradaki en iyi araçlarla mücadele edebiliriz”

“Yanımda iki çifte şampiyon var (Fernando Alosno ve Sebastian Vettel) ve hayatımda hedefim, onlar gibi olmak. Bu yüzden onları yakalamam gerek”

“Hamilton: "Button Başardıysa Ben De Yapabilirim"” için 0 yanıt

-Benim anladigim
-Lewis diyor ki
-2. defa sampiyon olmak istiyorum.
-Cifte sampiyon olmak istiyorum.
-Su an pistte 2 adet cifte sampiyon var.
-Alonso, Vettel
-Ben de onlar gibi cifte sampiyon olmak istiyorum.
-Pistte cifte sampiyonlar Buemi ve Algesuari olsa idi
-Buemi ve Algesuari gibi olmak istiyorum derdi.
-Lewis bunu demek istiyor.

emredersin abiii, ne demek, buranın asayişi senden soruluyor galiba. bak bakalım çevrene, senden başka böyle şikayette olan varmıi herkes gülüp geçiyo. sen gülemiyoran dön suratını mahkeme duvarına… yada ilgilenme, benden tavsiye…

eğer deli zırvasıysa cevap verme sende, demekki sede de var hastalı. buradaki her haberi jüri üyeleri gibi ciddilikle ve ktibiyoz bi şekilde ona buna sataşarak mı cevaplamak zorunda insanlar, biraz eğlencevari şekilde yorum yapılamaacakmı. çok ağır abisin ya, kalendersin ya, seni haber sitelerinin yorum bölümünde görmek isteriz…

senin hatalarından ders çıkardığını hiç görmedik ya neyse..öndekileri yakalamak için sağa sola çarpmadan bir yarış çıkartman yeterli hamilton.

ne kadar lewis'i sevmesemde senin lewisin yaptığı yorumlara böyle bir anlam vermen gerçekten deli zırvası gibi bişey olmuş… ilginç bir doktora felan git hadi lewis hasta ama sen daha hastasın

"Yanımda iki çifte şampiyon var (Fernando Alosno ve Sebastian Vettel) ve hayatımda hedefim, onlar gibi olmak. Bu yüzden onları yakalamam gerek"

daha konuşmazsınız sanırım. hadi alonsoyu geçtim vettel'den bile kötü olduğunu hiç bilmiyordum 😀

Hatalarını anlayıp ders çıkarma adına bir şans daha gerekiyor.Belki bu sefer olur.
Eski pilotlardan ve f1 camiasından gelen eleştiri ve tavsiyeler fayda etmedi.
Her kazadan sonra takımın desteklemesi de fayda etmedi.
Sırada button var.Button hamiltonun kendisine gelmesini sağlayacaktır.Beğenilmeyen , hakir görülen , yavaş görülen , hesaba katılmayan button hamiltonun üzerinde soğuk duş etkisi yapacak ve hamiltonu kendine getirecektir.Yani hamiltonun doktoru buttonun sürüşü ve performansıdır.Kanada sonrası Martin'in button hakkında söyledikleri hamiltonun zoruna gitmiştir.Hamilton içerde rihanna ile sohbet ederken, button Martin tarafından yere göğe sığdırılamıyordu.
Şimdi hamiltonun agresiflik hevesinden vazgeçip bu işin kendine göre olmadığını anlayıp derhal şampiyonaya sarılması gerekmektedir.Agresiflik yapacağım diye Takıma maddi ve manevi çok zarar verdiğini kendi de biliyor.
Araç çok iyi.Button kazanıyorsa hamilton da kazanabilir.Yalnız bunu söylerken buttonu küçük görüp beğenmeme tavırlarına girmemeye dikkat edilmelidir.Yani bunun button yapıyorsa ben mislisiyle yaparım tarzında olmamalıdır.
Kendine bir hedef koymuş.Alonso ve vettel gibi olmak istiyor.Onları geçmekten veya şumiye ulaşmaktan bahsetmiyor bile.Hayırlısı olsun ne diyelim.

"Yanımda iki çifte şampiyon var (Fernando Alosno ve Sebastian Vettel) ve hayatımda hedefim, onlar gibi olmak. Bu yüzden onları yakalamam gerek"

başka söze gerek yok

biz üç kişiydik bedirhan(ron amca)
nazlıcan(nicole)
ve ben suphi(hami)

yapabilirsin tabi bak nick ismimde yazıyor nasıl yapacağın ancak öye oluyor diğer türlü

jensondan fark yemen kaçınılmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir