Kategoriler
Formula1

Danica Patrick F1 Aracı Kullanabilir

IndyCar yarış galibi Danica Patrick, Honda Racing takımının kendisiyle bir deneme sürüşü gerçekleştirmeyle ilgilendiklerini doğrulamasıyla birlikte bir Formula 1 aracı direksiyonuna geçmeye göz kırptı.

Patrick’in Motegi’deki zaferi, kendisinin geleceği ile ilgili söylentileri beraberinde getirdi ve Honda da bu kapsamda bayan pilotu göz önünde bulunduran açık bir aday. Çünkü Japon üretici, Patrick’in motor tedarikçisi.

Bu haftaki Autosport dergisine konuşan Patrick, ciddi bir test olması halinde bir F1 aracı sürmeyle ilgili olduğunu doğruladı.

Dancia Patrick: "Her pilot hayatının bir zamanında bir Dormula 1 aracı sürmek ister, yani evet. Gerçek ve uygun bir test olursa sorun olmaz"

"2005 yılında Indy’de bir gösteri turu atmam istenmişti ve ben !kesinlikle hayır. Beni bir gösteri malmezemesi yapıyorsunuz. Bu utanç verici’ dedim. Ama gerçek bir testin, istediğim bir şey olduğunu söylemek isterim"

Honda Racing F1 CEO Nick Fry, konu hakkında herhangi bir net görüşmenin olmadığına açıklık getirmesine rağmen Patrick ile bir testi ciddi bir şekilde göz önünde bulundurduklarını kabul etti.

Nick Fry: "Hiç birşeyi teşvik etmedik ama eğer Danica test pilotu olmak isterse, konu hakkında görüşmekten memnuniyet duyarız"

“Danica Patrick F1 Aracı Kullanabilir” için 0 yanıt

bende katılıyorum:) bu arada turkuaz ve siyah güzel olmus.renault da olsaydı şöylee.yeşilli jaguarımızda gitti sarı minardi off off

Var mı f1 de böyle karizma ? ne schumi ne alonso ne ıceman böyle bir bakış atabilen ve ben sizi sallamıyorum diyebilecek bir poz verebilecek varmı?
işte gırgır:)) biz danicayı f1 e istiyoruz lakin bir şartımız ilk yarışı o kazanacak ve bu pozu tekrarlayacak olmazmı ?

Resimdeki poza dikkat edermisiniz ? hepinizi toplasam bir ben etmezsiniz der gibi bakmış bu bakış ve bu poz için değer bence

Cinsiyet ayrımcılığı buraya da taşınmış sanırım.Bu saçma cinsiyet ayrımı yapan arkadaşlar Danica'nın attığı bir turu bile seyretmemişlerdir.Şu an F1'de yarışan ve geçmişte yarışmış birçok pilottan iyidir.Ayrıca oldukça da cusur yarışır.Şampiyon adayı Hmilton'un neredeyse izin alarak araç geçtiği bir şampiyonada giderek eksikliğini hissettiğimiz araç geçme sayısında da artış olur.

oya hanım demek istediğim ben anlatamadıım tam olarak ben F1 de araç sürmekten bahsediyorum sende biliyosun F1 ile indycar yarışları çok farklı yani F1 de araç sürmek öyle kolay değil hele bu zamanda tc yasağı varken hiç kolay değil spin ata ata gider anlayacağın 😀 ama genede bekleyip görmek lazim oya hanım genede tenisten yanayım gitsin başka spor branşlarıyla uğraşsın :))

ındy de yarışanların f1 de pek başarılı olduğunu göremiyoruz hele birde kadın onlar orada kalsın zaten ABD de yapılan yarışları hiç tutmuyorum bizden uzak olsunlar

"bayanlar ne anlar f1den" ne kadar saçma bi bakış açısı bu!o bayan dediğin indycarda o kadar erkeği geride bırakıp yarış kazanmış,olayı hemen kadın erkek meselesine getirip kısır düşünmeyin,biraz geliştirin artık şu düşüncelerinizi..bence de farklı bir renk olur ve güzel olur,zaten yapacağı sadece test sürüşü şu an yarışması gibi bi durum yok anladığım kadarıyla

ICEMAN ondan sonra diyorsinki ben ne yazdım ,yazdıklarının çoğu ortamı germek tartışma çıkarmak için yazılan yazılar sanki birileri yazdıklarımda birşey bulsunda oradan hareketle bende yazı yazayım kendimi ve neleri bildiğimi herkes görsün türünden yazılar ;şunu unutmaki sen ne zaman kendini başkalarına ispatlamaktan vazgeçersen içinde olduğun topluluk seni o zaman kabul eder ;sen zaten sensin farklı olmaya veya olmadığın biriymiş gibi olmaya çalışma ne isen o ol acizane tavsiyem

bu haberde ros brawn'in ismi geçmiyor değilmi arkadaşlar eğer bu bayan gelirse ros brawn hemen orayı terkeder :))) hem bayanlar ne anlar F1 den yaw gitsin tenis oynasın daha iyi olur :))

Bourdais geldi ve geleceğin starı denilen Vettel i her yarış düzenli olarak geride bırakıyor. Toro Rosso nun durumu zaten ortada. Gidipte güçlü takımlarla onu kıyaslamayın.
F1 den bayan istemiyoruz 😛 Şaka tabi gelsinn renk olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir