Kategoriler
Formula1

Renault, Kubica'ya Tanınan Süreyi Uzatacak

Boullier, bu hafta Kubica’nın menajeri Daniele Morelli ile görüştü ve Polonyalı pilotun durumu ile ilgili bilgi aldı. Renault takım patronu, önceki açıklamasında Kubica’ya, Ekim ayı ortasına kadar süre tanıdıklarını söylemiş, ardından bu süre biraz daha ötelenmişti.

Şimdi ise Boullier, Polonyalı pilota her şansın tanınması adına Kubica’ya verilen sürenin daha da uzatılacağının işaretini verdi.

Bu ay sonunda bir karar verilip verilmeyeceği yönündeki soruya Boullier: “Belki biraz daha sonra. Biraz daha bekleyebilirsem ki belki de öyle olması gerekecek, çünkü (Kubica) tam olarak hazır değil ve onun geri dönmesini sağlama adına adil şartlarda olmasını istiyorum”

“Daniele Morelli ile görüştüm. Robert’in geri döneceğine çok inanıyorlar ki bunu duymak güzel. Hâlâ belli bir sürecin içinden geçmemiz gerekiyor. Bu yüzden esasen zamana karşı yarışıyor”

“Eğer Robert bir Formula 1 aracını sürebilirse, bizimle olmasını isterim. Bu yüzden ona bir şans vermek zorundayım. Esnek olmak bana kalmış”

“Renault, Kubica'ya Tanınan Süreyi Uzatacak” için 0 yanıt

Kubica olsaydı şuan Schumacher ile Rosberg'in arasında olurdu puan klasmanında gerçekten istikrarlı pilottu umarım tekrar döner.

Petrov ve Senna kazma gibi sürüyorlar aracı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir