Kategoriler
Formula1

Button Yeni Hindistan Mücadelesine Hazır

Yeni birpiste sadece simülasyon verileriyle gidecek olmanın heyecan verici olduğunu söyleyen Button, “Yeni bir piste ilk defa çıkmak farklı bir deneyim olur çünkü kafanda çok arklı veriler vardır. Oldukça yoğun bir deneyim yaşanır. En kısa sürede verileri bir araya toplamanız gerekir. Piste tutunma seviyesi, beklenmedik tümsekler, kerblerin yüksekliği, kaçış alanları, pit griş ve çıkışı, hepsini kontrol etmeniz gerekir. Ve bunların hepsi 250 km/h’de oluyor.” dedi.

Button pistle ilgili, “Pist farklı karakteristikte virajlara sahip. Bazı uzun düzlükler ve zor şikanlar var. Ama turun sonu oldukça ilginç. yüzksek hızda yön değişiklikleri oluyor. Pistin arkasındaki çifte apeksli bölüm de oldukça ilginç. Çin’deki 13. viraj ile Kore’deki 11. virajın bir karışımı gibi.” diyor.

“Button Yeni Hindistan Mücadelesine Hazır” için 0 yanıt

Çin mi? Çin'deki biraz ordan biraz burdan (Malezya, Silverstone) kırpılarak oluşturulmuş bir pist. Çi'in taklit mallarından bir tanesi??

malezya gibi yüksek downforce'a sahip bir pist, oyunda gördüğüm kadarıyla pek bir özelliği ya da güzelliği yok. hala çin gibi bir pist gelmedi tilke'nin elinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir