Kategoriler
Formula1

Rosberg: "Sürekli Olarak Schumacher'in Sorulmasına Alıştım"

2006’da spora girdiği günlerde sürekli olarak şampiyon olan babası Keke Rosberg’le ilgili sorular alan ve kıyaslanan Rosberg, bu günlerde genel olarak takım arkadaşı Michael Schumacher’le kıyaslanıyor ve onunla ilgili sorular alıyor.

Bunun kendisi için sinir bozucu bir durum olup olmadığının sorulması üzerine Rosberg “Bunların sinir bozucu olduğunu söylemek doğru değil. Sadece her zaman bu konu hakkındak onuşmak zorunda kalıyoruz. Önceden hep babamla ilgili soruyorlardı, şimdi Michael Schumacher’le ilgili.”

“Artık buna alıştım.” dedi.

“Rosberg: "Sürekli Olarak Schumacher'in Sorulmasına Alıştım"” için 0 yanıt

Massa ile de takım arkadaşı idi ve Massa hala bildiğimiz Massa. Rosberg' de aynı Rosberg ve Massa ile aynı ayardalar. Shumi'den bişeyler öğrenebilse Massa öğrenirdi ve Rosberg için de aynı durum söz konusu. İnsanın kanında olacak;Shumi 3 yıllık aradan sonra müthiş yükselişte ve aracı tam olunca Roberg de geride kalır. En iyi strartda yükseliş yapan ve başladığı yerin hep üst sırasında yarışı bitiren pilot Shumi. Ekibi oluşturunca diğer bütün pilotların en büyük rakibi olcağı kesin. Altındaki takayla bile rahat adam geçiyor ve bu özellik massa yada Ros 'da yok. DRS kullanmadan da çok geçiş yapmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir