Kategoriler
Formula1

McLaren, Hindistan'a Yeni Ön Kanatla Geliyor

Takımın teknik şefi Paddy Lowe,  “Bu yarışa bazı yeni aerodinamik parçalar getiriyoruz.  Yeni bir ön kanadımız var. Temel parçamız bu olacak ve sezonun son yarışlarında geliştirmeyi amaçlıyoruz. Ön kanat gibi bu yeni parçalar gelecek seneye de taşınacak çünkü otomobilin ön bölümü için kurallar tamamane aynı kalacak.” diyor.

Teknik kuralların değişmeyecek olmasına rağmen Mercedes takımının kurallardaki bir açıktan faydalanarak yeni bir difüzör geliştirme çalışması olduğu tahmin ediliyor. Ancak Lowe, bu konuyu araştırdıklarını ve McLaren’in şu anda endişe duyacak bir şeyi olmadığını söylüyor.

“Onun farkındayız, her yerde çıktı. Hakkında çok heyecanlı ve meraklı değiliz ama işe yarayacak mı göreceğiz. Herkes farklı şeyler geliştirir, bu sporun doğasında var. Ama siz kendi kafanızdaki fikirlere odaklanmalısınız.”

Lowe, Buddh pistinin Kore ile olan benzerliklerine dikkat çekerek de burada yine güçlü bir performans sergileyebileceklerini düşünüyor.

“McLaren, Hindistan'a Yeni Ön Kanatla Geliyor” için 0 yanıt

Yarışda arka tarafı daha verimli kullanmamıza yardımı olacaksa bu ön kanadın iyi olur bence. Sezon başından beri buna bir çözüm bulamadık çünkü. Araç yarışta resmen sürüş sitili değiştiriyor.

ön kanat test edilecek denildiğinde anladığım şey
"siz ön kanadı inceleye durun, biz aracın diğer noktasında gelecek sene kullanmayı düşündüğümüz asıl parçayı test edeceğiz"

hiçbir takım diğer takıma başarılı olacak bir parçasını daha şimdiden ilan etmez.

şu an testi yapılması en mümkün güncelleme egzoz ile alakalı olacaktır.

ama o da şu an için alınabilinecek bir karar gibi durmuyor.

Önümzdeki Sene İçin Sanırım..Artık 3 Yarış Önümüzdeki Sene İçin Test Olacak Gibi..

Bugün Rüyamda Schumacher 2. Oluyordu Rüyalara İnanmam Ama İnş Öyle Olur 🙂

Bu Arada Gezerken Buldum Çok Güzel Bir Video..123

Bu Arada Eski Formula 1 Araçları Şimdiki Araçlardan Daha Güzel..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir