Kategoriler
Formula1

Red Bull, Webber'in Lehine Takım Emri Uygulayabilir

Pilotlar ve takımlar şampiyonluğunu ilan eden Red Bull, artık Webber’in pilotlar şampiyonasında 2. olması konusunda odaklandı.

Christian Horner “Takım açısından Mark’a yardım etmek için her şeyi yapacağız.  Sürücülerle bu konuyu konuşmamız lazım ancak Mark’ın bunun kendi çabalarıyla olmasını isteyeceğine eminim. Ona hazır bir şeyin verilmesinden hoşlanacağından emin değilim ancak bu soru sorulursa Sebastian’ın yardım etmeye istekli olacağından eminim.” 

“Mark için bu önemli. Daha da önemlisi sezon bitmeden onun yarış kazanması hoş olur. Açıkçası Sebastian bundan sonra rekorlar için mücadele verecekç Bu hafta sonuna da önceki yarışlarda olduğu gibi yaklaşacağız.” dedi.

 

“Red Bull, Webber'in Lehine Takım Emri Uygulayabilir” için 0 yanıt

Weber bu seneki performansiyla 2. ligi haketmiyor. Button ve Alonso ondan cok daha iyi is cikardilar, hatta onca olaya ragmen bence Lewis' de ondan iyiydi. Bir de, takim emri uygulamak icin Weber' in once Vettel' in arkasinda olabilecek kadar hizli olabilmesi ve artik start almayi ogrenmesi gerekiyor.

Vettel süper yarışçı ne var ki ve gerektiği zaman da agresif… Adam zaten hep 1. gidiyor kime agresiflik yapacak ya da buna gerek var mı ki…..

daha ne yazıldığını anlyamamışsın güzel kardeşim sonra gelmiş kaç yıldır f1 izliyorsun gibi saçma bi dokundurma yapmışsın..yaşını bilmiyorum ama tahminimce snn yaşın kadar bnm f1 geçmişim vardır bu 1, yazdıklarımı da iice açıklamak gerekirse yazdıklarımı vettel için diil webber'e dokundurmak için yazdım bu da 2..

''çok agresif, süper yarışçı, vettel'i '' ??? Senin izlediğin başka bir seri herhalde ? Benzettiğin tanımlamada mercedeste yarışan bir pilot biliyorum ama vetteli duymadım. 2010'da mı 2011'de mi F1'i izlemeye başladın ?

ehh bu haberlerden sonra da çok agresif, süper yarışçı, vettel'i havada karada bazı arkadaşların rüyalarında yenecek olan webber sn hala geri kalırsan sanıorum bazıları da çenesini bu konuda kapamak zorunda kalacak!!!

Bu da demek oluyor ki vettelin şampiyonluğuna odaklandıklarında rahatlıkla takım emri uyguladılar.Ben webberin kendi hakkıyla 2.lik kazanması arzu ederim, ki webberin de bunu isteyeceğini tahmin ediyorum.Kaldı ki webberin takım emrine ihtiyacı yok, tek istediği eşit şartlarda mücadele.

Hocam Dediğim Gibi Takma Onları Bir Ara Banada Takmışlardı..Artık – Vermiyorlar 🙂

Bu Arada Yorumlarını Beğeniyorum..Kötü Birşey Demiyorsun – Veren Kİşiler Neden Veriyor Anlayabilmiş Değilim..

Vettel'in geçmesi için Webber'den izin istemiyorlar ama Webber'in geçmesi için Vettel'den izin istiyorlar.

Gerçekten sürücülerine en eşit davranan takım RedBull !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir